Niczego sobie nie żałowali, nawet męskiego striptizu. Tak bawili się politycy PiS i prawicy

Niczego sobie nie żałowali, nawet męskiego striptizu. Tak bawili się politycy PiS i prawicy Źródło: Grzegorz Łuczko, Facebook

Jarosław Gowin i inni liderzy prawicy mogliby się zdziwić. Politycy PiS i prawicy pokazali, że potrafią się zabawić w bardzo kontrowersyjnym stylu. Na ich imprezie pojawił się striptizer, przez co damska część była zachwycona.

Tego nie mógł spodziewać się Jarosław Gowin ani żaden inny lider Zjednoczonej Prawicy. Sieć obiegają właśnie zdjęcia działaczy politycznych Porozumienia i PiS, którzy w najlepsze bawią się na tzw. babskiej biesiadzie combrowej.

Jarosław Gowin i prawica nie kryją zdziwienia. Działacze na imprezie ze striptizem

Wydarzeniem i zdjęciami pochwalił się sekretarz urzędu w Wałbrzychu, Grzegorz Łuczko. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" w tłusty czwartek na imprezie zorganizowanej przez lokalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej bawiła się ponad setka pań i garstka panów. 

Biesiada combrowa - bo tak zwie się śląski zwyczaj - trwała w najlepsze. Czytamy, że uczestniczył w niej zastępca burmistrza miasta Sebastian Drapała z (Porozumienie Jarosława Gowina) oraz wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska z PiS.

Impreza była na tyle udana, że uczestnicy postanowili zamówić nietypowe atrakcje. Po raz pierwszy na combrach pojawił się profesjonalny striptizer. Czytamy, że znakomicie spełnił się w swoim zadaniu. Panie były zachwycone.

Sprawa wywołała niesmak. Część lokalnych polityków wątpi, czy roznegliżowany mężczyzna powinien mieć swoje pięć minut na imprezie "tradycyjnej". Sekretarz miasta nie ujawnił mediom, kto zaprosił striptizera, nie wspomniał też, czy został opłacony za publiczne środki. Wspomniał za to, że impreza była udana, a pan zabawiający panie, nie przesadził z negliżem, gdyż nie rozebrał się do naga. 

- Babski Comber w CKK Witold w Gorcach to świetna impreza, zwłaszcza jak jest się jednym z niewielu mężczyzn na tej imprezie - napisał na Facebooku Łuczko, wstawiając fotorelację.

Zdaniem wiceburmistrza granice smaku na opisywanej imprezie "nie zostały przekroczone". W sprawie nie chce wypowiadać się z kolei wicestarosta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mnie oceniać program tego wydarzenia - komentowała wydarzenie wicestarosta Frankowska, pytana przez "Gazetę Wyborczą". 

W sprawie padają jednak też sygnały oburzenia. Zdaniem niektórych pań striptizer posunął się o krok za daleko.

- To były normalne, fajne babskie imprezy, absolutnie bez podtekstów seksualnych. Roznegliżowani panowie to nie jest coś, co mieściłoby się w tradycji górniczej - oburza się posłanka PO, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, tłumacząc, że w tradycyjnym combrze nie było wcześniej miejsca na takie "efekty".

uploaded

uploaded

 

  1. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  2. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  3. Magda Gessler zabiera się za karierę muzyczną? "To będzie mój nowy rap"
  4. Tego jeszcze nie było! Słynna zakonnica wystąpi w Tańcu z Gwiazdami
  5. Miał być powodem rozwodu Wiśniewskich. Partner z TzG przerywa milczenie

źródła: Fakt, Gazeta Wyborcza

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu