Gowin zdradził plany rządu! Polskę czeka rewolucja?
Wiadomości Pikio - 27 Grudnia 2018

Gowin zdradził plany rządu! Polskę czeka rewolucja?

Jarosław Gowin już rozpoczął kampanię wyborczą przed elekcjami czekającymi obywateli w 2019 roku. Polityk Zjednoczonej Prawicy ujawnił, co rząd pod kierownictwem Mateusza Morawieckiego przygotowuje dla Polaków na kolejny rok swej kadencji. Czy wyborców czeka prawdziwa rewolucja finansowa?

Jarosław Gowin jest bez wątpienia jedną z najbardziej wpływowych postaci w obozie rządzącym. Wypowiadane przez niego w wywiadach obietnice oraz zapowiedzi są więc zazwyczaj traktowane poważnie, a sam działacz musi zostać z nich politycznie rozliczony przez wyborców. Uważać na słowa musi oczywiście szczególnie tuż przed elekcjami, które Zjednoczona Prawica już dziś zdaje się traktować niezwykle poważnie.

Jarosław Gowin zaskoczył obywateli nową obietnicą. Rząd jest w stanie ją spełnić?

Minister nauki i szkolnictwa wyższego tuż przed końcem 2018 roku zdecydował się więc przekonywać wyborców, że Prawo i Sprawiedliwość oraz jego sojusznicy planują przejść przez kampanię wyborczą przed elekcjami parlamentarną oraz europarlamentarną w sposób spokojny i bezkonfliktowy. Jednocześnie zaznaczył jednak, iż Zjednoczona Prawica musi odnieść kolejne zwycięstwo, aby wprowadzane przez nią zmiany nie uległy rozkładowi. Według Gowina plany rządu są bardzo konkretne i mają zapewne na celu przekonanie do środowisk zgromadzonych wokół Jarosława Kaczyńskiego bardzo starannie wyselekcjonowaną grupę wyborców. Polacy już dziś zastanawiają się więc, czy już wkrótce nie czeka ich prawdziwa finansowa rewolucja. - Analizujemy bardzo intensywnie stan finansów i rzeczywiście w rządzie coraz częstsze są głosy, że po fazie, w której transferowaliśmy duże kwoty do tych grup społecznych, które walczyły z biedą, to być może teraz przyszedł czas na klasę średnią i generalne obniżenie podatków - ujawnił otwarcie Jarosław Gowin, zdradzając najważniejsze plany Rady Ministrów pod kierownictwem Mateusza Morawieckiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Co Jarosław Gowin sądzi o okresie rządów PO-PSL?

Co ciekawe, w kwestii polskich finansów wicepremier zdecydował się bardzo stanowczo skrytykować Platformę Obywatelską. Jego zdaniem współrządy partii doprowadziły do bardzo złej, niedopuszczalnej wręcz z perspektywy władz sytuacji, którą Zjednoczona Prawica miała ostatecznie naprawić. - System VAT był nieszczelny tak długo ze strachu. Ze strachu przed zmierzeniem się ze światem przestępczym. Uszczelniliśmy system na dziesiątki miliardów złotych, a to oznacza, że ktoś tych dziesiątków miliardów złotych nie zarabia, świat przestępców - stwierdził z wyraźnym zadowoleniem Jarosław Gowin, rozpoczynając już niejako kampanię przez wyborczym rokiem 2019.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Lewandowska założyła swojej córce PRAWDZIWE futro?! Internauci oburzeni!
  2. Emerytury spadną drastycznie w dół! Nowa ustawa już od stycznia
  3. Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni
  4. Tak rząd PiS tuszuje wielką aferę. Skoordynowana akcja za plecami Polaków
  5. Duda ujawnia sekrety swych romansów sprzed lat. Co na to Agata?
ZAMIANA
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News