Jarosław Gowin był gościem Polsatu
Screen "Gość Wydarzeń" Polsat News
Monika Majko - 21 Listopada 2020

Gowin właśnie wygadał się w Polsacie. Potwierdził zamknięcie uwielbianej zimowej rozrywki Polaków

Jarosław Gowin był gościem stacji Polsat. Podczas rozmowy z dziennikarzem polityk przekazał Polakom zaskakujące informacje. Wiele osób jest zawiedzionych słowami wicepremiera, liczyli na inne rozwiązanie w tej sprawie. Niestety, dojdzie do zamknięcie uwielbianych zimowych atrakcji wielu osób.

Jarosław Gowin pojawił się na antenie stacji Polsat w sobotnim wydaniu programu "Gość Wydarzeń". Grzegorz Kępka rozmawiał z wicepremierem m.in. o najnowszych ustaleniach rządu w sprawie "odmrażania" gospodarki. Polityk przekazał Polakom smutne informacje.

Jarosław Gowin był gościem stacji Polsat

W czasie sobotniej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił plan "odmrażania" polskiej gospodarki, której działalność w wielu sektorach została ograniczona ze względu na wysoką liczbę dziennych zakażeń koronawirusem.

Jak zapowiedział szef rządu, od przyszłej soboty, czyli 28 listopada, działalność wznowią galerie handlowe, które będą mogły przyjmować klientów tylko, gdy zachowają "najwyższy reżim sanitarny".

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

W sprawie planu odblokowywania działalności poszczególnych branż polskiej gospodarki, w sobotnim programie "Gość Wydarzeń" na antenie stacji Polsat pojawił się wicepremier Jarosław Gowin. Prowadzący Grzegorz Kępka poprosił polityka m.in. o wyjaśnienie, jakie punkty reżimu sanitarnego będą musiały zostać spełnione, by galerie handlowe mogły ponownie otworzyć się w pełni dla klientów.

- To rygory ustalone w piątek z branżą handlową. Nie będę zanudzał szczegółami pana redaktora i widzów - przekazał polityk w Polsat News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Jarosław Gowin przekazał Polakom ważne informacje

Wicepremier zapewnił również, że premier Mateusz Morawiecki dał mu "zielone światło, aby dla branż nadal objętych obostrzeniami pracować nad kolejną transzą pomocową". Konsultacje w tej sprawie mają się rozpocząć w najbliższy poniedziałek.

Redaktor Kępka zapytał także wicepremiera Gowina o sprawę, która zaczęła nurtować Polaków wraz z pojawieniem się w tym roku pierwszego śniegu. Wiele osób zastanawiało się, czy tej zimy będą mogli oddać się uwielbianej rozrywce i skorzystać z dostępnej w kraju z infrastruktury narciarskiej.

- Skoro branże turystyczna i hotelarska jest zamknięta, to jest oczywiste, że będzie to dotyczyć także wyciągów narciarskich - wyznał w programie "Gość Wydarzeń" wicepremier Jarosław Gowin.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  3. Eksperci biją na alarm, chodzi o czarny piątek. Musimy uważać podczas zakupowego szaleństwa na sztuczki hakerów. Jest 6 sposobów, aby uniknąć rozczarowania
  4. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Jarosław Gowin podkreślił również swoją radość z powodu decyzji rządu, by pomimo wcześniejszych zapowiedzi, nie wprowadzać w Polsce narodowej kwarantanny. Choć wizja pełnego lockdownu wciąż straszy Polaków, na razie władza stawia na inne rozwiązania w walce z pandemią koronawirusa.

- Jeszcze niedawno dyskutowaliśmy o całkowitym lockdownie. Byłem temu przeciwny i cieszę się, że koalicja rządowa odrzuciła tę propozycję - powiedział Jarosław Gowin.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
   1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
   2. Rząd otwiera galerie. Lekarz: to błąd i skandal
   3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   4. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
   5. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
   6. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
   7. Niby dobrze znana, a smakuje zupełnie inaczej. Surówka z czerwonej kapusty z 1 dodatkiem dosłownie podbije twoje podniebienie
   8. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News