Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować

Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować Źródło: Instagram - Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk został kilka dni temu oskarżony o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym wobec jednej z kobiet, która postanowiła zgłosić sprawę na policję. Teraz dowiadujemy się, że kobieta będzie znaleźć sobie nowych adwokatów. Jej dotychczasowi przedstawiciele nie będą jej dalej reprezentować.

Jarosław Bieniuk musiał radzić sobie z problemami prywatnymi wobec poważnych oskarżeń. Kobieta oskarżyła go o popełnienie przestępstwa seksualnego, a sprawą bardzo szybko zainteresowały się media. Były piłkarz nie ukrywa całej sprawy, jednak utrzymuje, że jest niewinny, a zarzuty pod jego adresem to zwykłe kłamstwa.

Na ten moment nie wiadomo, jakie są szanse byłego reprezentanta Polski na wygranie sprawy w sądzie, ale bardzo istotny jest niespodziewany zwrot w sprawie, o którym się dowiedzieliśmy. Okazuje się, że adwokaci kobiety nie będą jej dalej reprezentować, co może być świetną wiadomością dla byłego partnera Anny Przybylskiej. Sprawa może niedługo zacząć się wyjaśniać.

Jarosław Bieniuk został oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym

Zarzuty pod adresem Jarosława Bieniuka ujrzały światło dzienne kilka dni temu. Dowiedzieliśmy się, że jedna z jego znajomych oskarżyła go o gwałt w jednym z hoteli w Trójmieście. Były piłkarz był bardzo zdziwiony całą sytuacją i postanowił dobrowolnie stawić się na policji w celu złożenia zeznań. Okazało się, że sprawa jest naprawdę poważna, w związku z czym musiało dojść do zatrzymania.

Jarosław Bieniuk opuścił areszt za poręczeniem majątkowym, a następnie wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że zarzuty pojawiające się pod jego adresem są szokujące i nie mają nic wspólnego z prawdą. Mężczyzna podkreśla, że jest bardzo zaskoczony całą sprawą, uważa się za niewinnego i liczy na to, że już wkrótce wszystko się wyjaśni.

Jarosław Bieniuk usłyszał dobrą wiadomość

Wyjście z aresztu nie jest jedyną dobrą wiadomością dla byłego sportowca. Okazuje się, że prawnicy reprezentujący oskarżycielkę nie będą jej dalej wspierać. Już za kilka dni ma dojść do rozstania obu stron, wobec czego kobieta obecnie pozostaje bez wsparcia prawnego. Może to być pewien znak dla sądu, bowiem rzadko dochodzi do sytuacji, w której adwokaci decydują się na rezygnację z udziału w sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, prawnicy chcą wyraźnie zaznaczyć, że wypowiedzenie umowy pełnomocnictwa nie ma nic wspólnego z okolicznościami sprawy oraz z samą pokrzywdzoną. Internauci nie dają wiary tej informacji, twierdząc, że kancelaria może zdawać sobie sprawę z tego, że kobieta przegra sprawę, wobec czego prawnicy nie chcą być kojarzeni z porażką w tak głośnym procesie. Póki co wiemy, że mężczyzna może skorzystać na całym zamieszaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News