Dramat Jarosława Bieniuka. Jego partnerka zostawiła go samego z dziećmi

Dramat Jarosława Bieniuka. Jego partnerka zostawiła go samego z dziećmi

Jarosław Bieniuk przeżywa teraz prawdziwy dramat. Ponownie został sam ze swoimi dziećmi. Kolejna z jego partnerek opuściła go. Teraz sam musi się zająć trójką swoich pociech wcielając się zarówno w rolę matki, jak i ojca.

Jarosław Bieniu cały czas nie może dojść do siebie po stracie swojej ukochanej Anny Przybylskiej. Od jej śmierci minęły już 4 lata, pomimo tak długiego czasu mężczyzna nie potrafi na nowo ułożyć sobie życia. Widać, że nadal ją bardzo kocha i cały czas myśli o niej. Przez to jest mu bardzo trudno zbudować nowy i trwały związek.

Jarosław Bieniuk znowu sam

Jarosław Bieniuk nadal nie potrafi dojść do siebie po śmierci Przybylskiej. Przez pewien czas próbował ułożyć swoje życie na nowo u boku Martyny Gliwińskiej. Niestety ich związek nie przetrwał i rozstali się pod koniec maja. Bieniuk zawsze mówił, że dzieci są dla niego najważniejsze. Dlatego kluczowym warunkiem, który musiała spełnić jego ewentualna przyszła partnerka była akceptacja z ich strony. Gliwińskiej bardzo szybko udało się przekonać do siebie dzieci byłego piłkarza. Zdołała nawet zaprzyjaźnić się z jego córką Oliwią. Pomimo rozstania Bieniuka i Gliwińskiej, kobieta nadal utrzymuje kontakt z dziewczynką, ponieważ stały się sobie bardzo bliskie. Niestety nie można tego samego powiedzieć o samej parze. Ich rozstanie trwało bardzo długo, bo aż pół roku. Gdy Gliwińska postanowiła sprzedać swój dom i przeprowadzić się do Warszawy Bieniuk postanowił o nią dalej walczyć. Parze udało się ponownie zejść w Święta Bożego Narodzenia, niestety już po kilku miesiącach rozstali się na dobre. Kobieta mówi, że to ona odeszła, miała dość ciągłego porównywania jej do Anny Przybylskiej. Według informatora "Na Żywo" para rozstała się w dobrych relacjach, głównie ze względu na córkę Bieniuka. - Prawdziwe szczęście zaczyna się wtedy, gdy nie musisz już porównywać się do wszystkich - komentowała swój związek Gliwińska. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska mówi o Małgorzacie Wassermann! Piorunujące oświadczenie
  2. Kożuchowska zdradziła. To jej największy sekret, chodzi o męża
  3. Poważny kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News