Rzekoma ofiara Bieniuka poinformowała o brutalnych atakach. "Jednego pobili, drugiemu przebili opony"

Rzekoma ofiara Bieniuka poinformowała o brutalnych atakach. "Jednego pobili, drugiemu przebili opony" Źródło: Youtube.com/Onet Rano

Jarosław Bieniuk, były reprezentant polski w piłce nożnej został oskarżony w ostatnim czasie o gwałt. Jego rzekoma ofiara wyznaje, że jest zastraszana.

Jarosław Bieniuk w ostatnim czasie ma wiele powodów do zmartwień. Przez długi czas cieszył się nieposzlakowaną opinią - były partner Anny Przybylskiej, miał z nią troje dzieci niestety zaczął pojawiać się w mediach za sprawą drastycznych opisów gwałtu i posiadania narkotyków.

Jednak niedawno jego wizerunek znacznie się pogorszył. Został oskarżony przez Sylwię Sz. o gwałt. Media huczą o głośnej sprawie, a były piłkarz zaprzecza.

Jarosław Bieniuk zlecił pobicie?

Rzekoma poszkodowana przyznała, że w trakcie całej sprawy ona i jej bliscy byli zastraszani. Przyznaje, że boi się wyjść z domu.

- Po publikacjach medialnych na temat mojej sprawy jeden z moich znajomych został pobity, drugiemu ktoś przebił opony w samochodzie. Mam obawy, że może na mnie również wydano zlecenie, żeby mnie pobić - powiedziała Sylwia Sz. w wywiadzie dla „Faktu”.

29-latka nie ukrywa swojego przerażenia, a oba incydenty wiąże z oskarżeniem przez nią Bieniuka. Sylwia Sz. boi się o siebie i swoich bliskich.

Jarosław Bieniuk oskarżony o gwałt

Były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt, który miał dokonać się w nocy z 12 na 13 kwietnia w sopockim pokoju hotelowym. Bieniuk trafił do aresztu z którego wyszedł 17 kwietnia po opłaceniu kaucji wysokości 20 tysięcy złotych. Zarzuty które otrzymał nie dotyczyły gwałtu, a "jedynie" posiadania narkotyków.

Jarosław Bieniuk odniósł się do całej sprawy w oficjalnym komunikacie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji - napisał "emerytowany" sportowiec w oficjalnym oświadczeniu.

Były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk czy Widzewa Łódź znajduje się obecnie pod dozorem policji, a śledztwo jest ciągle w toku.

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Fakt24

Następny artykuł