"Party" twierdzi, że Bieniuk ma nową wybrankę. Gdy dowiecie się jaki ma zawód, oniemiejecie

"Party" twierdzi, że Bieniuk ma nową wybrankę. Gdy dowiecie się jaki ma zawód, oniemiejecie Źródło: YouTube - Sport.pl

Jarosław Bieniuk w ostatnich tygodniach miał wiele problemów w związku z oskarżeniami pewnej kobiety. Dziś dowiadujemy się, że były piłkarz znalazł w końcu miłość. Wiele osób z pewnością nie uwierzy w zawód kobiety.

Jarosław Bieniuk musiał ostatnio mierzyć się z wyjątkowo poważnymi problemami, gdy dowiedzieliśmy się, że były piłkarz został oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem na jednej z kobiet w Sopocie. W internecie pojawiało się mnóstwo plotek na ten temat, lecz sprawa ostatecznie ucichła. Wygląda na to, że ostatecznie mężczyzna może cieszyć się chwilą spokoju.

Pojawiły się wiadomości, że Jarosław Bieniuk po latach niepowodzeń w miłości znalazł sobie wybrankę. Kobieta może być znana przez wiele osób, w związku z czym informacje na temat ich związku są sensacyjne. Najważniejsze jest jednak to, że po wielu tygodniach niepokoju były reprezentant Polski może ostatecznie liczyć na odpoczynek od wszelkich skandali.

Jarosław Bieniuk znalazł nową wybrankę

Jeszcze przed aferą i oskarżeniami o gwałcie pojawiały się wiadomości, że Bieniuk znalazł sobie partnerkę. Podobno sympatią darzyła ją nawet Oliwia Bieniuk, jednak sprawa wygląda na całkowicie zamkniętą. Nie pojawiają się wieści o jakichkolwiek spotkaniach byłego piłkarza ze swoją dawną miłością, w związku z czym ich relację możemy uznawać za zakończoną.

Jak donosi Party, teraz jednak w życiu Bieniuka pojawiła się nowa kobieta. Jest nią Maja Kubit, projektantka ubrań dla dzieci i właścicielka butiku. Kobieta miała rzekomo związać się z byłym partnerem Anny Przybylskiej jeszcze przed aferą, o której mówiła cała Polska. Gdy sprawa wyszła na jaw, kobieta była wsparciem dla swojego ukochanego, nie wierzyła w doniesienia prasy.

Kim jest nowa kobieta Bieniuka?

- Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa - informuje magazyn Party, sugerując, że ludzie bliscy Kubit nie są w stanie całkowicie uwierzyć, że Bieniuk jest niewinny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta jest ponoć w pełni poświęcona temu, by wspierać swojego ukochanego w momencie, gdy ten przechodzi trudne momenty i bardzo potrzebuje pomocy bliskich osób. Do tej pory mężczyzna mógł liczyć na wsparcie bliskich, jednak z pomocą kobiety z pewnością jest mu jeszcze łatwiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  2. Jan Englert ma problemy ze zdrowiem? Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News