Była dziewczyna Bieniuka komentuje aferę. Zaskakująco o charakterze piłkarza

Była dziewczyna Bieniuka komentuje aferę. Zaskakująco o charakterze piłkarza Źródło: screenshot/TVN

Jarosław Bieniuk, jakiego ostatnio prezentowały media, zdecydowanie ma złą reputację. Zdania na temat piłkarza są podzielone - część osób uważa, że to gwałciciel, część mu współczuje. Słowa jego byłej dziewczyny ujawniły nieznane dotąd fakty o jego osobowości, które mogą pomóc w ocenie sytuacji.

Jarosław Bieniuk pod koniec kwietnia stał się bohaterem seks-skandalu, który miał ogromny wpływ na całe jego życie. Modelka Sylwia Sz. swoimi obciążającymi zeznaniami sprawiła, że cała reputacja sportowca legła w gruzach, a dzieci musiały się przeprowadzić do krewnych. Od tamtej pory zdania na temat byłego reprezentanta są podzielone. Opinia jego byłej partnerki może wiele zmienić.

Nocne życie zniszczyło spokój rodziny Bieniuków. Nic już nie jest takie samo

Oskarżenia o gwałt i posiadania narkotyków sprawiły, że Jarosław Bieniuk nie jest już tą samą osobą, jaką był jeszcze przed aferą. Często widuje się go w kamuflującym ubraniu, jak bluza z kapturem, unika pokazywania się publicznie, rzadko wychodzi z domu. Wziął nawet bezpłatny urlop w swoim klubie, aby nie psuć jego reputacji.

Dzieci sportowca także odczuły skutki afery. Musiały się wyprowadzić od ojca, a nastoletnia Oliwia zniknęła z mediów społecznościowych, choć wcześniej była w nich bardzo aktywna. Dziewczyna zapewne bardzo bała się hejtu, jaki spotka ją w sieci.

Jedno jest pewne: życie tej rodziny na zawsze się zmieniło. Zdesperowany były piłkarz poprosił o wsparcie nawet Martynę Gliwińską, swoją niegdysiejszą partnerkę. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć, jaki tak naprawdę jest piłkarz. Jej słowa dla wielu osób będą zaskoczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Bieniuk nieśmiały? Eks-dziewczyna wspomina piłkarza

Skandal sprawił, że niewiele osób patrzy na sportowca tak, jak wcześniej. Nie chcą wierzyć, że wzorowy tata i wdowiec mógł okazać się tak brutalnym gwałcicielem. Opinia jego eks-partnerki może pomóc w ponownej ocenie całej sytuacji.

- Wciąż jesteśmy bliskimi przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy, kto go zna, wie, co mam na myśli - powiedziała.

Kobieta zna męża Ani Przybylskiej od dawna, pomagała mu nawet po śmierci aktorki, jednak mimo starań para musiała się rozejść. Podobno powodem było to, że Jarosław Bieniuk nie spełniał oczekiwań Martyny zarówno jako człowiek, jak i partner. Można jednak powiedzieć, że dobrze go znała i jej opinia z pewnością jest szczera.

  1. Danuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Jej słowa przejdą do historii
  2. Niespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
  3. Zdrowie muzyka o sobie przypomniało. Stan Borys wraca do szpitala
  4. Katarzyna Dowbor pokazała na zdjęciu, w jakim będzie spała łóżku. Warunki ma jak księżna Diana
  5. Maciej Kot poślubił piękną Agnieszkę. Wśród gości Stoch i Kubacki z żonami, oszałamiające zdjęcia
  6. Różnica jest potężna, zdjęcia zniewalają. Agnieszka Włodarczyk 20 lat temu i dziś

Źródło: Na Żywo

Następny artykuł