Jest nagranie z monitoringu hotelu, w którym Bieniuk miał zgwałcić Sylwię S. Nie ma już wątpliwości

Jest nagranie z monitoringu hotelu, w którym Bieniuk miał zgwałcić Sylwię S. Nie ma już wątpliwości Źródło: youtube.com/sport.pl

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Były piłkarz reprezentacji Polski, nad którym ostatnio wisiała groźba odsiadki z powodu podejrzeń o gwałt, zdaje się wychodzić obronną ręką z oskarżeń dotyczących swojego domniemanego przestępstwa. W trakcie śledztwa wyszły nagrania z monitoringu, w których widać byłego reprezentanta Polski ze swoją "ofiarą". Prowadzące postępowanie organy nie mają już żadnej wątpliwości.

Jarosław Bieniuk w ciągu ostatnich dni był na ustach wszystkich obserwatorów opinii publicznej. Reprezentant Polski i były ukochany Anny Przybylskiej miał być odpowiedzialny za zgwałcenie jednej z mieszkanek Trójmiasta w trakcie swojej randki. Nagrania z monitoringu, które miały być kluczowym dowodem w sprawie, wyszły właśnie na światło dzienne. Policja nie ma już żadnych wątpliwości.

Jarosław Bieniuk uwieczniony na monitoringu

Sylwia S., pseudonim "Cassandra", która miała być zgwałcona, jest stałą bywalczynią klubów nocnych na terenie całego Trójmiasta i znaną wśród gwiazd zamieszkujących wybrzeże celebrytką. Została uwieczniona wraz z Bieniukiem na nagraniu wideo jednego z hoteli. Według śledczych prowadzących śledztwo widać, jak były partner Anny Przybylskiej odprowadza kobietę do taksówki zaparkowanej przy lokalu, w którym miało dojść do przestępstwa na tle seksualnym.

Wbrew zeznaniom prawnika, na ciele kobiety nie da się zauważyć śladów dotkliwego pobicia, którego miała doświadczyć ofiara Bieniuka. Ponieważ piłkarzowi nie udowodniono udziału w przestępstwie, zarzuty dotyczące gwałtu zostały oddalone. Zamiast tego mężczyźnie zarzuca się posiadanie narkotyków, które miał zażywać w trakcie wieczoru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

S. kłamała w sprawie gwałtu?

Wiele wskazuje na to, że S. kłamała w sprawie Bieniuka. Jeszcze kilka dni temu prawnik mieszkanki Trójmiasta wierzył swojej klientce i zaznaczał, że kobieta musiała zostać poddana opatrzeniu i obdukcji, ponieważ ślady na jej ciele wskazywały brutalny gwałt i pobicie, a więc zupełnie inny obraz kobiety, niż ten uwieczniony na kamerach monitoringu.

- Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego - powiedział adwokat Oskar Skibicki w rozmowie z Wirtualną Polską.

Po ustaleniu, że Bieniuk nie zgwałcił S. od kobiety zaczęli oddalać się prawnicy, którzy do tej pory oskarżali piłkarza. Czy były zawodnik Lechii Gdańsk zdecyduje się na pozew skierowany przeciwko kobiecie, która go bezpodstawnie oskarżyła?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli parę idealną

Słynna aktorka i piłkarz tworzyli udany związek i doczekali się trojga dzieci, dwóch synów: Jana i Szymona i córki Oliwii, która robi małą karierę w mediach społecznościowych. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014, a wiadomość o tym, że przegrała walkę z rakiem była wielkim ciosem dla jej fanów. 

Jarosław Bieniuk od śmierci matki swoich dzieci tylko raz był w związku, który zresztą dosyć szybko się zakończył. Były piłkarz spotykał się z Martyną Gliwińską - tancerką i blogerką, jednak ta znajomość nie przetrwała próby czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! 
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News