Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka Źródło: .

Jarosław Bieniuk będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi zarzutami. W mediach właśnie pojawiła się informacja, że kolejna kobieta oskarżyła byłego reprezentanta Polski o napaść seksualną.

Jarosław Bieniuk będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi zarzutami. Media dotarły do kolejnej kobiety, która oskarżyła byłego reprezentanta Polski o napaść seksualną. To już druga osoba, która przedstawia mediom takie informacje.

Były piłkarz miał zmusić 24-latkę do seksu w popularnym klubie Ego w Sopocie. W mediach pojawiła się relacja domniemanej ofiary, którą Jarosław Bieniuk miał wykorzystać seksualnie trzy lata temu. W tym przypadku również miały pojawić się narkotyki.

Jarosław Bieniuk oskarżony przez kolejną osobę. W mediach pojawiła się relacja kobiety

W mediach pojawiła się relacja kobiety, którą miał zaatakować Jarosław Bieniuk.

- To był krótki epizod. Poznałam Jarka w klubie Ego w Krzywym Domku w Sopocie. Byłam tam ze znajomymi na imprezie. Siedzieliśmy w loży VIP. Widziałam, że on tam jest ze swoją ówczesną dziewczyną, panią Martyną - relacjonuje kobieta i następnie ujawnia wstrząsające szczegóły.

- Jarek wziął narkotyk i nagle zaczął się zachowywać, jakby coś go opętało! Chwycił mnie za włosy i chciał zmusić do seksu oralnego. Później zaczął mi wpychać język do ust - opowiedziała dziennikarzom 24-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Bieniuk stanowczo zaprzecza oskarżeniom

Tożsamość domniemanej ofiary gwałtu nie jest znana. Kobieta chce pozostać anonimowa, ponieważ boi się zemsty ze strony Jarosława Bieniuka i jego otoczenia.

W mediach pojawił się już komentarz byłego reprezentanta Polski. Jak się okazuje, Jarosław Bieniuk stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom i - podobnie jak w przypadku poprzednich oskarżeń - nie przyznaje się do winy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Grzegorza Ciechowskiego bezwzględnie ZMIAŻDŻYŁA m.in. Małgorzatę Rozenek! Jej słowa wprawiły wszystkich w osłupienie
  2. Gwiazda DDTVN walczy z okropnym rakiem piersi. Dziennikarka opublikowała rozdzierający serce wpis. Będziecie płakać
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

źródło: Onet

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News