Porażające doniesienia o kobiecie, która oskarżyła Bieniuka o gwałt. Odbiera mowę

Porażające doniesienia o kobiecie, która oskarżyła Bieniuka o gwałt. Odbiera mowę Źródło: .

Jarosław Bieniuk to były partner Anny Przybylskiej, która zmarła na rzadki nowotwór. W ostatnim czasie piłkarz zwrócił na siebie uwagę całej Polski, bowiem media podawały, że został zatrzymany pod zarzutem dopuszczenia się gwałtu. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat kobiety, która zgłosiła się na policję.

Jarosław Bieniuk to osoba, o której media rozpisują się niemal nieustannie. Wszystko z powodu afery, która wybuchła w związku z zatrzymanie piłkarza. Został on oskarżony o gwałt, co wstrząsnęło zarówno fanami mężczyzny, jak i niemal całą Polską.

Okazuje się jednak, że sprawa ta nie jest taka prosta, bowiem kobieta, która oskarżyła go o gwałt, jak podają media, współpracuje z ludźmi, którzy niegdyś oskarżeni byli nawet o czyny pedofilskie.

Jarosław Bieniuk oskarżony o gwałt. Nowe, szokujące informacje o Cassandrze

Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt przez niejaką Cassandrę (takie imię nadane zostało kobiecie przez media). Według niej, podczas nocy z piłkarzem ten współżył z nią - jednocześnie brutalnie traktując erotycznymi zabawkami, które sprawiły jej ogromny ból. Aby tego dokonać, mężczyzna miał wcześniej odurzyć ją nielegalnymi substancjami.

Jak podaje Onet okazuje się, że Cassandra współpracowała z niejakim Marcinem T. - szefem klubu sopockiego, który bardzo często zatrudniał u siebie młode kobiety. Jak podaje źródło chętnie otaczał się nastolatkami, które później występowały podczas wieczorów w jego klubie "Zatoka Sztuki".

Cassandra była partnerką Marcina T. i, jak podaje źródło, razem z nim chętnie szukała nowych "pracownic" dla swojego chłopaka. W pewnym momencie jednak wybuchła potężna afera z niejakim "Krystkiem", w której uczestniczył także szef klubu "Zatoka Sztuki". Obaj mężczyźni zostali oskarżeni za czyny na tle seksualnym, w których brały udział nastolatki. Co ciekawe - jak podaje Onet - po tych wydarzeniach Cassandra nadal współpracowała z Marcinem T., a cała afera najwyraźniej wcale jej nie odstraszyła. To naprawdę dziwne, bowiem "Krystek", czyli 40-letni kolega Marcina T., według odniesień, nakłaniał młode kobiety do współżycia za pomocą środków odurzających, a także narkotyków. Ponoć istniały dowody na to, że zwabił w ten sposób nawet 33 kobiety. Marcin T. oskarżony został o podobny czyn względem 5 kobiet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Razem z wymienionymi mężczyznami, według Onetu, spotykał się także właśnie Jarosław Bieniuk, który także niedawno został oskarżony o rzekomy gwałt. Obecnie jest już na wolności (został wypuszczony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 20 tys. złotych).

Co ciekawe - to nie koniec całej sprawy, bowiem Cassandra, jak podaje Onet, współpracowała także z niejakim Emilem C. - fotografem, który swoim urokiem osobistym zwabiał kobiety, aby następnie nakręcić z nimi filmy erotyczne. Nakłaniał je do tego typu czynów obiecując, że w zamian zadba on o ich karierę. Fotograf robił zdjęcia także między innymi Cassandrze. Niestety fotografie właśnie zniknęły z sieci. Niegdyś można było podziwiać je na jego oficjalnej stronie. Media sugerują, że ma to związek z zatrzymaniem Bieniuka. Obecnie fotografem Emilem C. zajmuje się prokuratura.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News