Szok w branży. Jarosław Bieniuk zablokował karierę córki Przybylskiej!

Szok w branży. Jarosław Bieniuk zablokował karierę córki Przybylskiej! Źródło: Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk podjął całkowicie nieoczekiwaną decyzję. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej... zablokował karierę swojej córki. Mają za tym przemawiać bardzo konkretne argumenty.

Od czasu śmierci uwielbianej przez widzów aktorki jej partner samotnie wychowuje 15-letnią Oliwię, 12-letniego Szymona oraz 7-letniego Jana. Dzieci są jego największym szczęściem, dlatego też stara się poświęcać im jak najwięcej czasu.

Co zrobił Jarosław Bieniuk?

Co ciekawe, nastoletnia córka Przybylskiej staje się jednak coraz bardziej niezależna i samodzielna. Z wielkim oddaniem prowadzi konto na Instagramie, dzięki czemu została zauważona przez przedstawicieli jednej z marek odzieżowych. ZOBACZ TAKŻE: Cały polski showbiznes mówi o tym, co właśnie zrobił syn Edyty Górniak Współpraca dziewczyny z firmą okazała się bardzo udana, dlatego też szybko spłynęły do niej kolejne oferty. O ich odrzuceniu zadecydował jednak ojciec 15-latki, który nie zgadza się na podjęcie przez nią pracy.

Nieoczekiwana decyzja

- Jarek uważa, że córka jest jeszcze zbyt młoda, aby rozwijać karierę modelki. Teraz powinna mieć czas na to, by skupiła się na nauce - zdradziła w rozmowie z "Rewią" osoba z otoczenia popularnej rodziny. Co o decyzji ojca twierdzi sama Oliwia? Tego wciąż się nie dowiedzieliśmy. ZOBACZ TAKŻE: Smutna wiadomość dla fanów Rodzinka.pl. Piękna gwiazda ucieka z Polski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News