Fatalne doniesienia o Jarosławie Bieniuku. Usłyszał porażający wyrok

Fatalne doniesienia o Jarosławie Bieniuku. Usłyszał porażający wyrok Źródło: youtube.com Onet Rano

Jarosław Bieniuk w końcu usłyszał wyrok. Decyzja sądu okazała się dużym wstrząsem dla opinii publicznej. Decyzja jednak zapadła, a oficjalne doniesienia w tej sprawie w końcu obiegły media.

Jarosław Bieniuk ma za sobą naprawdę trudne miesiące. Samotny ojciec trafił bowiem na pewien czasu do aresztu, a oskarżenia modelki ciągnęły się za nim bez końca. 41-latek raz mógł liczyć na wsparcie opinii publicznej, która stawała za nim murem, a innym razem pozostawali mu tylko najbliżsi, którzy przez cały czas wierzyli w jego niewinność. Prokuratura jednak nieprzerwanie pracowała nad sprawą, aż w końcu zapadł ostateczny wyrok. 

Fatalne doniesienia. Jarosław Bieniuk usłyszał porażający wyrok 

Jak przypomina Wirtualna Polska, ukochany zmarłej przed laty Ani Przybylskiej został jakiś czas temu oskarżony o gwałt na niejakiej Sylwii Sz. oraz posiadanie i udzielanie narkotyków osobom trzecim. Kobieta tłumaczyła wówczas, że przebywając z Bieniukiem w jednym z sopockich hoteli została przez niego związana, otumaniona, a później zmuszona do odbycia stosunku seksualnego. Sprawa została skierowana do sądu, a 41-latek trafił do aresztu, który jednak opuścił dość szybko za kaucją w wysokości 20 tys. zł. Mimo to śledztwo nie zostało umorzone. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bieniuk złożył zeznania i podtrzymywał, że jest niewinny. W jego obronie stawały znane twarze show-biznesu i jego wieloletni przyjaciele. Prokuratura w Sopocie postawiła mu ostatecznie zarzut wyłącznie posiadania i rozprowadzania narkotyków. Sąd uznał go za winnego udzielenia po jednej porcji kokainy Sylwii Sz. i Katarzynie N. 

WP przytacza jednak, że ze względu na niską szkodliwość społeczną jego czynu sąd zadecydował o umorzeniu postępowania na rok, jednocześnie obarczając Bieniuka pokryciem kosztów sądowych oraz grzywną w wysokości 5 tys. zł na fundusz pokrzywdzonych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalny dramat gwiazdy TVN. Rodzinna tragedia spadła na nią jak grom z jasnego nieba, zdjęcia wycisną łzy z każdego 

2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

- Mój klient nie przyznał się do winy i w świetle prawa wciąż pozostaje osobą niekaraną. Złożymy wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku i po zapoznaniu się z nim podejmiemy decyzję czy będziemy składać apelację, czy też nie - mówił w rozmowie z Faktem, cytowany przez WP, mec. Dariusz Makowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  4. Prawie każda pani domu popełnia karygodny błąd przy robieniu mizerii. Wystarczy zastosować sekretny trik naszych babć i dodać 1 składnik
  5. Szumowski zabrał głos ws. powrotu obostrzeń i narodowej kwarantanny. Ponure informacje dla wszystkich Polaków
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News