Zbadali krew Jarosława Bieniuka. Prokurator podjął decyzję

Zbadali krew Jarosława Bieniuka. Prokurator podjął decyzję Źródło: YouTube/Sport.pl

Jarosław Bieniuk nie może jeszcze zapomnieć o sprawie oskarżeń o gwałt. Śledztwo wciąż trwa, a teraz prokuratura zna już wyniki badań krwi byłego piłkarza. Mogą one stanowić przełom w śledztwie.

Jarosław Bieniuk został kilka miesięcy temu oskarżony o gwałt przez niejaką Sylwię Sz. z Sopotu. Sprawa wywołała wiele emocji i niedowierzania. Były piłkarz od początku twierdził, że jest niewinny. Mogą to pomóc ustalić wyniki badań krwi, którym Bieniuk został poddany. Prokuratura zna ich już wyniki.

Jarosław Bieniuk po badaniu krwi. Prokuratura ma wyniki

Po poważnych oskarżeniach dotyczących gwałtu, Jaorsław Bieniuk został zatrzymany przez policję. Wyszedł za kaucją w wysokości 20 tysięcy złotych. Cały czas podkreślał swoją niewinność i deklarował pełną współpracę z policją przy śledztwie. 

Ważnym wątkiem w sprawie było zeznanie Sylwii Sz., jakoby została odurzona przez Bieniuka, gdy byli w sopockim hotelu. Dlatego śledczy zarządzili badania krwi, by stwierdzić, czy znajdują się w nich ślady środków odurzających. Wyniki badań krwi Sylwii Sz. znane były pod koniec maja. Okazało się, że kobieta zażywała kokainę (co sama zeznała), nie stwierdzono jednak obecności innych substancji. Teraz prokuratura zna też rezultat analizy krwi Jarosława Bieniuka

Prokuratura podejmuje decyzję. "Zbyt wiele przecieków"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyniki badań mogą stanowić przełom w śledztwie, będą bowiem stanowić potwierdzenie zeznań obu stron. Prócz oskarżenia o gwałt, Jarosław Bieniuk usłyszał też zarzut udzielania narkotyków. W żadnym z przypadków nie przyznał się do winy. Okazuje się, że prokuratura nie poda do publicznej wiadomości informacji o wynikach badań krwi byłego piłkarza. Dowód ten został objęty tajemnicą, nie wiadomo więc, jaką rolę odegra w dalszym śledztwie.

- Ze względu na to, że w tej sprawie było już zbyt wiele przecieków do mediów, prokurator prowadzący sprawę zadecydował o objęciu ich tajemnicą dla dobra prowadzonego postępowania - wyjaśnia prok. Mariusz Duszyński z prokuratury okręgowej w Gdańsku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. W internecie nie ma litości. Te słowa mogą rykoszetem zranić babcię Dawidka
  5. Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski
  6. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  7. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu