Jarosław Bieniuk ma poważne plany. Myśli o naprawie swoich błędów

Jarosław Bieniuk ma poważne plany. Myśli o naprawie swoich błędów Źródło: East News

Jarosław Bieniuk, polski piłkarz, a także wdowiec po Annie Przybylskiej, chce zacząć układać sobie życie na nowo. Ma bardzo poważne plany. Czy uda mu się odkupić winy? W przeszłości popełnił bardzo dużo błędów. Wiele wskazuje jednak na to, że postanowił popracować nad sobą i zacząć

Jarosław Bieniuk to wdowiec po wspaniałej polskiej aktorce, Annie Przybylskiej. Wiele wskazuje na to, że przez bardzo długi czas nie udało mu się otrząsnąć z tragedii, która go spotkała. Polski piłkarz wywoływał na przestrzeni ostatnich miesięcy liczne skandale.

Jarosław Bieniuk został wplątany w aferę z wykorzystywaniem seksualnym oraz odużeniem narkotykami, za nim już pierwsza rozprawa przed sopockim Sądem Rejonowym. Piłkarz ponadto zszokował o[pinię publiczną swoim zachowaniem, gdy po 3 latach związku rozstał się z Martyną Gliwińską, aspirującą architektką i celebrytką. Dodajmy, że w tym czasie Martyna była w ciąży. Na łamach mediów nie raz informowała, że Bieniuk nie interesuje się dzieckiem. 

Jarosław Bieniuk po narodzinach dziecka

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Jarosław Bieniuk zmienił się o 180 stopni po narodzinach dziecka. Jak donoszą internetowe portale czterdziestolatek stał się czułym i troskliwym ojcem, uznał Kazimierza za swoje dziecko i towarzyszy Martynie Gliwińskiej w procesie wychowawczym. Ostatnio zabrał Kazika, Martynę oraz swoje pociechy na wakacje na Kaszubach. 

Martyna Gliwińska opublikowała niedawno wspólne zdjęcie z Jarosławem na Instagramie. Ta sensacja rozgrzała opinię publiczną. Jak donosi "Rewia" mężczyzna chce naprawić błędy, które popełnił oraz wynagrodzić zarówno Martynie, jak i Kazikowi swoje złe zachowanie. Dziennikarze tygodnika dotarli do kolegi piłkarza. Ten przekazał im zaskakujące informacje.

Jak podaje przyjaciel Bieniuka: "Jarek stara się być dobrym ojcem. (...) Gorączkowo myśli, jak nadrobić stracony czas i wynagrodzić Martynie wszystkie przykrości". Co to oznacza dla rodziców Kazika? Jarosław Bieniuk składa intrygującą propozycję.

Dzisiaj grzeje:
1. Ponownie zamykane są instytucje. Nagły przyrost zachorowań na koronawirusa, władze polskiej miejscowości nie miały innego wyboru

2. Ogromne zmiany w życiu rodziny Lewandowskich. Kolejne dziecko jest w drodze

Jarosław Bieniuk zaproponował Martynie Gliwińskiej wspólne zamieszkanie, a następnie zaręczyny i ślub! Czy parze uda się zrealizować ten plan? Czy znany piłkarz otrząsnął się już po tragedii, jaka go spotkała i będzie w stanie realizować się jako kochający mąż i ojciec?

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało tragiczny bilans. Najwięcej zakażeń koronawirusem od początku epidemii
  2. Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)
  3. Nawet kilka tysięcy złotych kary dla każdego, kto nie posiada w domu jednej rzeczy. Mało kto o niej pamięta
  4. Będzie likwidacja niedzieli bez handlu? Minister zabrała głos, rozwiała wszelkie wątpliwości
  5. Ważna wskazówka dla wszystkich, którzy korzystają z paczkomatów. Pozwoli uchronić się przed oszustami
  6. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości

Źródło: Plotek

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News