Jarosław popsuje szyki wszystkim Polakom. Trzeba przygotować się na najgorsze

Jarosław popsuje szyki wszystkim Polakom. Trzeba przygotować się na najgorsze Źródło: Pixabay/Pexels

Jarosław przyniesie dramatyczne zmiany, musimy przyszykować się na najgorsze chwile. Najprawdopodobniej za jego sprawą większość planów legnie w gruzach. Zaskakujące doniesienia obiegły cały kraj.

Jarosław dał nam dzisiaj ostatnią szansę, by pożegnać się z pięknymi, jesiennymi dniami, kiedy słońce padało na różnokolorowe liście. Już jutro nad ranem będzie można odczuć, że pojawił się w Polsce, a jego przybycie zmieni wszystko.

Co przyniesie Jarosław?

Za sprawą układu barycznego Jarosław zmieni się aura atmosferyczna w całej Polsce. Pojawi się ochłodzenie razem z opadami deszczu. Prognoza pogody zmieni się diametralnie, a zmiany możliwe będą do odczucia już jutro. W poniedziałek zaobserwujemy znaczne ochłodzenie. Temperatura w kraju spadnie do 8 stopni, gdzieniegdzie będzie sięgać jeszcze do 10 stopni. We wtorek pogoda niewiele się zmieni, ale dojdą do tego opady deszczu.

W drugiej połowie tygodnia będzie jeszcze chłodniej. W ciągu dnia temperatura nie będzie przekraczać 7 stopni C. Najgorzej będzie w nocy, bo właśnie wtedy możliwe, że pojawią się pierwsze przymrozki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, oznacza to, że Święto Zmarłych nie będzie pogodnym dniem, odwiedziny zmarłych bliskich, po raz kolejny odbędą się w zimowych kurtach i rękawiczkach. Nie są też dobre informacje dla kierowców, którzy będą mieli utrudnione warunki na drogach. Pojawienie się układu barycznego Jarosław oznacza zakończenie jesieni, złota polska jesień za jego sprawą, zmieni się w szare dni. Ciepłe dni już niestety się skończyły, poczekać na nie będziemy musieli trochę dłużej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Latami więził i gwałcił córkę. Osiem lat po skazaniu w jego domu odkryto inną wielką tajemnicę

W związku ze zmianą czasu z letniego, na zimowy jest jeszcze dzisiaj trochę czasu, by docenić piękna pogodę i udać się na jesienny spacer. Jarosław szybko nas nie opuści. I będzie powodował, że temperatura w kraju będzie malała. Trzeba przyszykować się na mroźny czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Najbardziej niebezpieczny człowiek na świecie nie żyje. Media donoszą o strasznej śmierci lidera ISIS

źródło: wp

Następny artykuł