Dopiero co ucichł skandal wywołany przez skandaliczną reklamę napoju Tiger, a w sieci już pojawił się kolejny żenujący zdaniem wielu „hit”. Tym razem chodzi o niesamowicie erotyczny spot energetyka „Zbój”.

Wszystko zaczyna się niewinnie. Półnaga kobieta zauważa, że jej biustonosz spadł z balkonu na ziemię. Kiedy schodzi na dół, jej oczom ukazuje się „Zbój” trzymany w ręku przez elegancko ubranego mężczyznę. W drugiej dłoni dzierży zgubę zaniepokojonej kobiety.

Dama wybiera napój, odrzucając biustonosz na podłogę i zmierzając z napotkanym mężczyzną w kierunku sypialni. Nie, to nie wstęp do filmu porno, ale reklama napoju energetycznego.

To jednak nie jedyna produkcja twórców energetyka. W innej mężczyzna pijący whiskey podrywa piękną kobietę. Po wypiciu „Zbója” natychmiast trzeźwieje i dostrzega, że przecenił walory wizualne napotkanej niewiasty.

W kolejnym spocie roznegliżowana kobieta bez skrupułów odrzuca połączenie od „Miśka” po tym, jak przyszedł do niej mężczyzna, oczywiście z puszką „Zbója”. Całość opatrzona jest chwytliwym hasłem „Da ci moc na całą noc”. Internauci już okrzyknęli twórców reklam napoju „Januszami marketingu”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=02G-nhZsoz8

źródło: innpoland.pl

...

Zobacz również