Działacz PiS roznosił ulotki. Został pobity, ma złamany nos

Działacz PiS roznosił ulotki. Został pobity, ma złamany nos Źródło: youtube.com/Onet News

Janusz nie spodziewał się, że ten dzień skończy się dla niego tak fatalnie. Działacz PiS spokojnie roznosił ulotki, gdy nagle został brutalnie zaatakowany. Agresor brutalnie go pobił. Ofiara podaje zatrważające szczegóły zdarzenia.

Janusz od lat kibicuje partii Jarosława Kaczyńskiego, a sam kiedyś był radnym. Nic dziwnego, że tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego postanowił roznieść trochę ulotek i zachęcić mieszkańców do oddania swojego głosu na jego ulubionego kandydata. Nie przewidział jednak, że takie zachowanie może się nie spodobać niektórym osobom. Niestety ostatecznie skończyło się to dla niego tragicznie.

Janusz roznosił ulotki, gdy pojawił się agresywny mężczyzna. Chwilę później zwolennik PiS miał już złamany nos

Do zdarzenia doszło w Szczecinie, gdzie Janusz mieszka. Mężczyzna mimo ukończenia 70 lat stara się być aktywny fizycznie oraz politycznie. Były radny jest zwolennikiem PiS i z okazji zbliżających się wyborów postanowił pomóc swojemu kandydatowi i roznieść kilka ulotek promujących Joachima Brudzińskiego. Wspomina, co się wydarzyło, gdy doszedł do jednego z osiedli.

- Wkładaliśmy do euroskrzynek ulotki wyborcze Joachima. W tym czasie jakiś gość wyszedł niespodziewanie na klatkę w krótkich spodenkach i bez koszuli. Mojego kolegę rzucił na ścianę jak worek, a mnie uderzył z krzykiem "Proszę wynosić się" i ordynarnymi jakimiś głosami - opowiada.

Atak zakończył się złamaniem nosa Janusza. Sprawą od razu zainteresowała się policja oraz politycy Prawa i Sprawiedliwości. W swoich mediach społecznościowych krytykują zachowanie agresora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Napaść na zwolennika PiS skomentował sam Joachim Brudziński. Polityk jest oburzony

Sytuacja nie została zignorowana przed kandydata, którego promował Janusz. Joachim Brudziński postanowił skomentować to wydarzenie na swoim Twitterze, jednocześnie informując o zatrzymaniu napastnika.

- Sprawca wczorajszego pobicia działacza PIS w Zachodniopomorskim został zatrzymany przez policję. Dziękuję KWP w Szczecinie za sprawne działanie i jeszcze raz powtórzę - nawet największe polityczne zacietrzewienie nie może usprawiedliwiać agresji i nienawiści wobec kogokolwiek - napisał.

Na reakcję zdecydowała się także Małgorzata Jacyna-Witt, przewodnicząca PiS w tamtejszym sejmiku. Kobieta dobrze znała ofiarę pobicia i jest oburzona zachowaniem mężczyzny, który rzucił się na seniora.

- Człowiek ma już prawie 70 lat, bardzo przyzwoity, bardzo uczciwy i bardzo spokojny przede wszystkim. Absolutnie nieagresywny. Pobito go na klatce schodowej przy roznoszeniu ulotek. Ma złamany nos. To, że spotkało to w ogóle kogokolwiek, ale tego naszego kolegę, który jest tak cudnym człowiekiem to jest coś niesamowitego. Przerażające - stwierdziła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Anna Lewandowska zamieściła najbardziej wymowne zdjęcie jakie się da. "Drużyna się powiększyła"
  4. TVN: znaczna pokrywa śnieżna przykryje województwa, które są na liście alarmowej. Służby ostrzegają mieszkańców
  5. Wstrząsający dramat rodzinny syna Gessler, o którym mało kto wiedział. Nowotwór odebrał mu najbliższą osobę
  6. Meghan Markle wraca do USA? "W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową"

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News