Janusz Korwin Mikke ma o wiele młodszą żonę. Różnica wieku między nimi jest olbrzymia

Janusz Korwin Mikke ma o wiele młodszą żonę. Różnica wieku między nimi jest olbrzymia Źródło: youtube.com/Superstacja

Janusz Korwin Mikke żona Dominika jest od polityka dużo młodsza. Jednak to nie jedyne związki kontrowersyjnej postaci, z kim jeszcze był związany? I jak reaguje ówczesna partnerka na nietypowe poglądy ukochanego? To on miał przecież powiedzieć, że kobiety są mniej inteligentne, dlatego zajmują się dziećmi.

Janusz Korwin Mikke żona, kim jest i jak zapatruje się na poglądy męża? Czy we własnym domu ma prawo głosu?

Wszystkie żony Korwina Mikke

Aby odpowiedzieć na te pytania, najpierw musimy się przyjrzeć jego poprzednim związkom. Pierwszą wybranką Janusza Korwina-Mikke była Ewa Mieczkowska, para wzięła ślub w 1966 roku, a niedługo później na świecie pojawili się ich pierwsi synowie, Ryszard i Krzysztof. Polityk wchodząc w związek małżeński, był bardzo młody, miał zaledwie 23 lata, ale niestety małżeństwo rozpadło się niecałe dziesięć lat po ślubie.

Niedługo po rozwodzie w życiu europosła pojawiła się kolejna kobieta, Małgorzata Szmit. Poznali się na uniwersytecie - on pracował w Instytucie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej, ona zaś w archiwum. Spotkali się na korytarzu i tak narodziło się ich uczucie. Z tego związku na świat przyszła trójka dzieci: dwóch synów Kacper i Jacek oraz córka Zuzanna. Z dwóch innych związków polityk ma jeszcze trójkę potomstwa: Korynnę, Nadzieję oraz Karola.

Kolejna kobietą, z którą oficjalnie przysięgał sobie miłość jest Dominika Sibiga, z którą ma dwójkę najmłodszych dzieci (Nadzieja i Karol). Największe kontrowersje dotyczące tego związku to oczywiście wiek partnerów, Janusz Korwin-Mikke jest o 44 lata starszy od swojej wybranki.

Janusz Korwin Mikke żona nie reaguje na jego wypowiedzi o kobietach?

Dominika Sibiga ma 32 lata i pochodzi z Rzeszowa, a ślub cywilny z posłem wzięła w wieku 28 lat, podczas gdy polityk miał wtedy 72. wiosny za pasem. Para poznała się na spotkaniu sympatyków Unii Polityki Realnej. Co ciekawe, kobieta ma na swoim koncie tytuł Miss tej partii politycznej.

Sibiga uważa się za feministkę i nie zrażają jej wypowiedzi męża, który mówi, że kobiety przejmują poglądy polityczne od mężczyzn, z którymi sypiają. Sama startowała nawet do Parlamentu Europejskiego z ramienia Konfederacji.

  1. Klaudia Halejcio: Taniec z gwiazdami był dla niej szansą. Jak z niej skorzystała?
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Robert Gonera: Wiek, wzrost, seriale, filmy, plotki
  4. Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?
  5. Grażyna Zielińska: dzieci, wzrost, aktorka, syn, mąż
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News