Jacek Korwin-Mikke za pośrednictwem Facebooka poinformował, że jego ojciec przebywa obecnie w brukselskim szpitalu. Zdementował plotki, które do tej pory szerzyły się na ten temat.

Odkąd pojawiła się informacja, że Janusz Korwin-Mikke trafił do szpitala media, a także internauci spekulowali, co może być prawdziwą przyczyną tej sytuacji oraz w jakim stanie znajduje się obecnie kontrowersyjny polityk. Syn lidera partii Wolność w końcu postanowił ujawnić, jak naprawdę czuje się jego ojciec.

Wszelkie plotki na temat złego stanu zdrowia prezesa są przesadzone. Prezes czuje się dobrze – napisał na Facebooku Jacek Korwin-Mikke.

Syn europosła w swoim poście udostępnił także fotografię, na której widać Janusza Korwin-Mikkego leżącego w szpitalnym łóżku i korzystającego z laptopa. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z tym, co wcześniej pisał sam polityk, jego nagły pobyt w szpitalu spowodowany był nagłym zapaleniem wyrostka robaczkowego.

Przepraszam – ale ja w Brukseli, zamiast głosować w/s goryli w Kongo, idę właśnie na operację ślepej kiszki. W związku z tym nie pojawię się, niestety, w Cardiff. Porady dla chirurga proszę zamieszczać w formie grzecznej i kulturalnej. Służyła mi wiernie – ta kiszka – 75 lat, a teraz wyrzucą ją na śmietnik – pisał w miniony czwartek Janusz Korwin-Mikke.

fot. https://www.facebook.com/Jacek-Korwin-Mikke

źródło: https://www.facebook.com/Jacek-Korwin-Mikke

...

Zobacz również