"Komisja śledcza osobiście wypróbuje usługi prostytutek". Były europoseł o aferze Niesiołowskiego

"Komisja śledcza osobiście wypróbuje usługi prostytutek". Były europoseł o aferze Niesiołowskiego Źródło: Fot. Flickr

Janusz Korwin-Mikke jak zwykle potrafi zaskoczyć. Zazwyczaj w dość dziwaczny i niekoniecznie miły sposób. Tym razem ma pomysł, jak rozwiązać sprawę z posłem Niesiołowskim. Według niego: "Komisja śledcza osobiście wypróbuje usługi prostytutek".

Janusz Korwin Mikke to polityk, który słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, dziwnych żartów, całkowicie nieadekwatnych do sytuacji. Zawsze znajdzie jakiś sposób na rozwiązanie sprawy, zgodny z jego światopoglądem. Były europoseł wie, jak załatwić sprawę "Jurnego Stefana".

Janusz Korwin Mikke wie, jak poradzić sobie z tym problemem

Korwin jest bardzo rozbawiony tym faktem, że poseł Niesiołowski miał korzystać z usług prostytutek. Według niego jest pewien sposób, w jaki można rozwiązać tę sprawę. Problemem jest jednak to, że komisja musiałaby się spotkać z paniami świadczącymi te usługi. Dla byłego europosła to nie jest problem: - Proponuję w tej sprawie powołać komisję śledczą. Komisja śledcza weźmie te panie, wypróbuje osobiście, wyceni te usługi seksualne i będzie można wiedzieć o ile posła Niesiołowskiego oskarżyć - powiedział Janusz Korwin-Mikke, który był bardzo rozbawiony tą sytuacją. Później znowu, pół żartem, pół serio powiedział, że ten sposób jest dobry i pozwoli wycenić usługi prostytutek: - W tej sprawie trzeba koniecznie powołać sejmową komisję śledczą. Sejmowa komisja musi osobiście sprawdzić te prostytutki, czy ich usługi są warte i ile, wycenić to odpowiednio. Jak to wszystko zsumujemy, to będziemy wiedzieli, ile wynosiła łapówka, którą poseł Niesiołowski otrzymał od tych biznesmenów - dodał Korwin.

Internauci są podzieleni w tej kwestii

Internauci są rozbawieni tą sytuacją. Jedni piszą, że Korwin-Mikke ma rację i jest to jedyny sposób, aby załatwić tę sprawę. Inni natomiast wskazują, że jak zawsze były europoseł jest niepoważny i zamiast śmiać się, powinien przedstawić jakiś realny pomysł na rozwiązanie problemu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przypomnijmy, o co chodzi w tej sprawie. Kilka dni po aferze taśmowej związanej z Jarosławem Kaczyńskim oraz sprawie z Bartłomiejem M., wyszła na jaw seksafera ze Stefanem Niesiołowskim w roli głównej. Poseł PSL-UED miał czerpać korzyści seksualne w zamian za pomoc kilku biznesmenom w załatwianiu ich spraw. W tym celu Ci przysyłali swoje kelnerki oraz prostytutki. Stefan Niesiołowski miał korzystać aż 30 razy z usług prostytutek. Sam się do tego nie przyznaję, ale CBA miało go obserwować już od dwóch lat. W Sejmie znalazł się wniosek o to, aby odebrać posłowi immunitet. Ten nie przyznaje się do winy i stwierdził, że sam się go zrzeknie. Prokuratura chce mu postawić zarzut korupcji. Sprawa cały czas jest w toku i niedługo się okażę, czy "Jurny Stefan" jest winny, czy też nie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wojtunik: Spraw takich jak Niesiołowskiego jest więcej
  2. Skandal. Na terenie byłego obozu koncentracyjnego powstanie muzeum kiełbasy
  3. Kalisz będzie obrońcą Niesiołowskiego! Padły słowa o łamaniu Konstytucji
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News