Janusz Korwin Mikke: cytaty. Oburzające cytaty Korwin-Mikkego

Janusz Korwin Mikke: cytaty. Oburzające cytaty Korwin-Mikkego Źródło: youtube.com/ Rzeczpospolita TV

Janusz Korwin Mikke - cytaty kontrowersyjnego polityka czasami są wręcz oburzające. Zdaje się on mieć nietypowe zdanie na dokładnie każdy temat. Mimo poglądów, które nie spotykają się z entuzjazmem szerszej publiczności, wciąż ma swoją grupę poparcia.

Janusz Korwin Mikke - cytaty, które nie mieszczą się w głowie

Janusz Korwin Mikke - cytaty z wypowiedzi tego polityka są czasem tak wstrząsające, że nie trzeba do nich dodawać żadnego komentarza. Oczywiście istnieje wolność słowa i w teorii każdy może mówić, co mu się podoba, dopóki nie krzywdzi innych. Jednak niektórzy uważają, że jako europoseł, który otwarcie gardzi tą instytucją, powinien bardziej tonować swoje wypowiedzi. Chociażby dla większego poparcia.

Janusz Korwin-Mikke nigdy nie chce podążać za tłumem i praktycznie w każdej możliwej kwestii ma odmienne zdanie od reszty. Niektóre z jego opinii są bardzo krzywdzące dla innych, oto przykłady:

 • Cztery miliony ludzi straciły pracę. To były cztery miliony czarnuchów. A teraz mamy 20 milionów bezrobotnych Europejczyków, którzy są czarnuchami Europy. Tak, 20 milionów młodych ludzi jest traktowanych jak czarnuchy.
 • Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie. Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci.
 • Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.
 • Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią.
 • Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży.
 • Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich w ogóle nie są homosiami. Oni tylko za pieniądze, że tak powiem, udają homosiów. To są importowani z zagranicy ludzie, często dostają pieniądze, na to żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości.

Janusz Korwin Mikke - cytaty o naszym narodzie

Polityk nie szczędzi również słów krytyki kolegom z Sejmu oraz Parlamentu Europejskiego. Dostaje się również całemu narodowi, który według Korwin-Mikkego to "horda tchórzy i donosicieli". Aby podkreślić swój stosunek do Polaków wyraża swoją opinię słowami "sku*wione społeczeństwo sku*wieli!".

 - Lud jest głupi jak but z lewej stopy. Większość ludzi podwyżkę podatków przełknie. Jak im w telewizji wytłumaczą, że powstaną nowe drogi, szpitale, to ludzie to zrozumieją. Przeciętny widz telewizji jest zupełnie odmóżdżony, w ogóle nie myśli - mówił dobitnie Janusz Krowin-Mikke w wywiadzie udzielonych dla radiowej Trójki.

 1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
 2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
 3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
 4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
 5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News