Co by zrobił Korwin-Mikke, gdyby jego dziecko było "homosiem albo lesbijką"? Odpowiedź polityka zaskakuje, najlepsze zostawił na koniec

Co by zrobił Korwin-Mikke, gdyby jego dziecko było "homosiem albo lesbijką"? Odpowiedź polityka zaskakuje, najlepsze zostawił na koniec Źródło: facebook.com/janusz.korwin.mikke

Janusz Korwin-Mikke, znany ze specyficznego podejścia do kobiet, gospodarki i polityki tym razem znalazł się w ogniu niewygodnych pytań. Wywiad, którego udzielił wraz z małżonką przejdzie do historii - takich odpowiedzi nie spodziewał się żaden z dziennikarzy.

Janusz Korwin-Mikke został odwiedzony przez dziennikarzy w swoim domu pod Warszawą. Wraz z żoną udzielił bardzo szczerego wywiadu. Znany polityk został zapytany m.in. o to, co by zrobił, gdyby jego dziecko było innej orientacji seksualnej?

Janusz Korwin-Mikke wyraził dość osobliwe - jak na swoje poglądy - zdanie

Kontrowersyjny polityk ze swoją obecną żoną ma dwójkę dzieci w wieku 6 i 8 lat. Oprócz tego jest tatą jeszcze sześciu starszych dzieci z poprzednich związków. 77-letni Janusz Korwin-Mikke wraz z młodszą o 44 lata małżonką, Dominiką, został spytany o to, czy planują jeszcze potomstwo. Zgodnie odpowiedzieli, że nie. Dziennikarze poszli o krok dalej.

Jedno z pytań dotyczyło orientacji seksualnej - co zrobiłby Janusz Korwin-Mikke, gdyby któreś z jego dzieci okazało się być homoseksualne?

- Takie rzeczy się zdarzają, nie ma czym się przejmować. Myślę, że gdyby dziecko było homosiem albo lesbijką to nic by się nie stało. Nikt by o tym nie widział poza mną, być może - odparł znany polityk,

Polski polityk zaznaczył, że wyrzekłby się dziecka tylko w jednym przypadku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka odpowiedź mocno zdziwiła obecnych na miejscu dziennikarzy - znając bardzo kontrowersyjne i surowe poglądy 77-letniego polityka spodziewali się kompletnie innych słów. Teraz okazuje się, że informację o innej orientacji u swojego dziecka przyjąłby z największym spokojem i ojcowską tolerancją. Nie może być jednak tak różowo - zaznaczył, kiedy miałby z tym ogromny problem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz 

Po chwili Janusz Korwin-Mikke dodał, że miałby ogromny problem ze świadomością, że jego dziecko chodzi na Marsze Równości. Przyznał, że wtedy "z całą pewnością" wyrzekłby się takiego potomka. Jak widać, polski polityk nie miałby nic przeciwko dziecku, które nie afiszuje się ze swoją orientacją. To, które z lubością machałoby tęczową flagą na oficjalnym marszu nie znalazłoby krzty oparcia w swoim ojcu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zalani łzami mama i tata chcieli pożegnać synka, myśleli że nie żyje. Przytulili chłopca i lekarzom odebrało mowę
  5. Mama zobaczyła, co tata robi z maleńkim synkiem i straciła mowę. Natychmiast złapała za kamerę

Źródło: Wprost

Następny artykuł