Janusz Korwin-Mikke nie zna umiaru. Na liście wyborczej umieścił prawie samych członków swojej rodziny

Janusz Korwin-Mikke nie zna umiaru. Na liście wyborczej umieścił prawie samych członków swojej rodziny Źródło: Wikipedia/Ryszard Hołubowicz

Janusz Korwin-Mikke umieścił wszystkich bliskich na liście wyborczej. Ciekawe czy wszyscy znajdą pracę.

Janusz Korwin-Mikke bezustannie wszystkich zaskakuje, od kiedy tylko pojawił się na polskiej scenie politycznej. Elegancki dżentelmen zawsze w garniturze i pod muszką ma swoich zwolenników, jednak większość osób zamiast go popierać, zwyczajnie dziwi się jego zachowaniom.

Niektórym ludziom ekscentryczne podejście do problemów, z jakim zmaga się nie tylko Polska, ale i świat, może wydawać się przesadzone. Pytanie tylko, w którym momencie ekstrawagancja polityka zamienia się w szaleństwo? Kolejny pomysł Korwina-Mikke może wydawać się zaskakujący, nawet dla jego wielbicieli.

Wraz ze zbliżającymi się wyborami, które odbędą się już 13 października, politycy zarzucają nas projektami, postulatami i szeregiem zaskakujący pomysłów. Wśród nich nie mogło zabraknąć kreatywnych rozwiązań tego barwnego ptaka polskiej polityki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Janusz Korwin-Mikke szuka pracy dla całej rodziny

A jak najprościej znaleźć pracę dla bliskich? Niech robią to, co głowa rodziny. Miejsca na Wiejskiej starczy dla wszystkich. Jak się okazuje, Janusz Korwin-Mikke nie widzi przesady w tym, żeby na liście wyborczej swojej partii wpisać aż pięcioro członków swojej rodziny.

Konfederacja Wolność i Niepodległość ma nam do zaoferowania przede wszystkim Janusza Korwin-Mikke, który otwiera listę w Warszawie. Na jego syna Kacpra można zagłosować w Legnicy, a syn Jacek  reprezentuje okręg podwarszawski. Oczywiście nie mogło zabraknąć żony Dominiki - na nią głos można oddać w Rzeszowie. Piąte rodzinne miejsce zostało przydzielone synowej Annie, która startuje z listy w Łodzi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

- Chodzi o to, żeby ludzie wiedzieli, że jest to lista z moim poparciem - wspomniał Janusz Korwin-Mikke zapytany dlaczego aż tyle członków rodziny włączył w szeregi swojej partii.

Według ostatnich prognoz wyborczych, Konfederacja Wolność i Niepodległość uzyskałaby zaledwie 4,2 procent głosów, a co za tym idzi,e nie przekroczyłaby progu wyborczego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło : fakt

Następny artykuł