Janusz Korwin-Mikke zupełnie odleciał w programie na żywo. "LGBT jest znacznie groźniejsze niż zagrożenia klimatyczne"

Janusz Korwin-Mikke zupełnie odleciał w programie na żywo. "LGBT jest znacznie groźniejsze niż zagrożenia klimatyczne" Źródło: Wikipedia Commons/Jakub Bułas

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny zaskoczył swoją niezwykle kontrowersyjną opinią, którą wygłosił na antenie programu emitowanego w stacji Polsat. Polityk powiedział prawdę o tym, co sądzi na temat ideologii LGBT.

Janusz Korwin-Mikke zupełnie odleciał - stwierdzają internauci. Po raz kolejny wypowiedział się na temat ideologii LGBT, którą porównał do zagrożeń klimatycznych. Zdaniem polityka ideologia, która zrzesza m.in. środowiska mniejszości seksualnych, jest poważnym problemem, z którym należałoby się uporać.

Janusz Korwin-Mikke oburzająco na temat ideologii LGBT. "Odleciał"

Polityk prawicy, którego zaproszono do studia stacji Polsat, wypowiedział się na temat ideologii LGBT, której dotyczył główny temat rozmowy. W programie "Wydarzenia i opinie", który prowadził Bogdan Rymanowski, Janusz Korwin-Mikke zdradził swoje stanowisko dot. LGBT. Zdaniem polityka jest to ogromne zagrożenie, większe nawet niż zmiany klimatyczne, o których w mediach w ostatnim czasie jest coraz głośniej. Chodzi m.in. o globalne ocieplenie, a także płonące lasy Amazonii, które są traktowane jak "płuca Ziemi".

 - To jest znacznie groźniejsze niż zagrożenie klimatyczne - odpowiedział Rymanowskiemu w programie "Wydarzenia i opinie".

To nie pierwszy raz, kiedy Janusz Korwin-Mikke mówi w ten sposób o środowiskach LGBT. Jego stanowisko jest znane wszystkim od wielu lat i praktycznie wcale się nie zmienia. Ostatnio, w programie "Rzeczpospolitej" Janusz Korwin-Mikke wskazał m.in., że "geje" mają specjalną misję do wykonania. Zdaniem polityka prawicy są opłacani po to, aby zniszczyć społeczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Problem nie polega na tym, że są naruszane czyjeś prawa, tylko na tym, że to jest banda chamów, opłacanych zresztą z zachodu, którzy robią demonstracje po to, żeby rozwalić tzw. patriarchalne społeczeństwo. Chcą zniszczyć podstawy społeczeństwa - mówił Janusz Korwin-Mikke.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

W programie "Rzeczpospolitej" polityk prawicy ostrzegał widzów przed "pogromem homoseksualistów w Polsce", jakby było to jednym z najbardziej przerażających zagrożeń.

 - Jak zwykle odleciał - stwierdzają jednogłośnie internauci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Archeolodzy nie mogli wyjść ze zdumienia, Kopali, kiedy nagle ukazała im się twarz Jezusa Chrystusa
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: Wprost

Następny artykuł