Janusz Korwin-Mikke pokazał się wyborcom w samych majtkach. Tego widoku nie wymażecie ze swojej pamięci

Janusz Korwin-Mikke pokazał się wyborcom w samych majtkach. Tego widoku nie wymażecie ze swojej pamięci Źródło: .

Janusz Korwin-Mikke stara się przekonać do siebie wyborców poprzez cykl spotkań zatytułowany "Wakacje z Korwinem". Jednak polityk wybrał bardzo nietypowy sposób, aby zaprosić wszystkich na ostatnie ze spotkań.

Janusz Korwin-Mikke już od kilku kadencji stara się dostać między sejmowe ławy i zasiąść w Parlamencie. Niestety jego wyniki podczas ostatnich wyborów nie należały do najlepszych. Z tego też względu, chcąc wypaść lepiej podczas jesiennego głosowania, Korwin urządza specjalne spotkania z wyborcami, odwiedzając nadmorskie miejscowości.

Na jego trasie znalazły się takie miejscowości jak: Międzywodzie, Pobierowo, Rewal, Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Ustronie Morskie, Jarosławiec, Rowy, Ustka, Karwia, Jastrzębia Góra, Puck oraz Władysławowo. Oczywiście u jego boku mogliśmy zobaczyć przepiękną żonę, a także najmłodszą dwójkę spośród jego dzieci. Jednak polityk wybrał bardzo niecodzienny sposób, aby zachęcić do przyjścia na ostatnie dwa spotkania z cyklu "Wakacje z Korwinem".

Janusz Kowrin-Mikke w samych slipkach

Każdy z nas lubi czasem poleżeć na plaży korzystając z błogiego relaksu na słońcu, jednak, czy zdjęcia w samych slipach, to najlepszy sposób, aby przekonać do siebie ludzi? Ciężko powiedzieć, ale patrząc na reakcje ze strony internautów, to Korwin bez wątpienia skupił na sobie ich uwagę.

Wszystko dlatego, że polityk na swoim profilu instagramowym zamieścił właśnie zdjęcie w samych kąpielówkach, zrobione podczas dokarmiania mew. Jednocześnie eksponuje swój dosyć obfity brzuszek. Natomiast pod samą fotografią znajduje się zaproszenie na spotkanie z nim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ostatni dzień "Wakacji z Korwinem". Dzisiaj Puck 17:00 i Władysławowo 19:30! - pisze Janusz Korwin-Mikke.

Niektórzy z komentujących zapraszają polityka również do swoich miejscowości, jednak znaleźli się też tacy, którzy nie mogli się oprzeć pokusie naśmiewania się trochę ze zdjęcia Korwina.

 - Korwin w ciąży? - pisze jeden z internautów.

 - Który trymestr? - czytamy.

 - Mewy, pomyślał Korwin - dodaje kolejny z internautów.

Na szczęście tego typu komentarzy nie pojawiło się za dużo, jednak mimo wszystko pokazuje to, że takie zdjęcia raczej nie należą do najbardziej trafnych, jeżeli chodzi o reklamę spotkań z wyborcami przed wyborami parlamentarnymi. Z drugiej strony, Janusz Korwin-Mikke znany jest z tego, że lubi podążać nieprzetartymi jeszcze szlakami.

Janusz Kowrinn-Mikke fot. instagram.com/januszkorwinmikke

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu