Janusz Korwin Mikke: Mężczyzna jest atrakcyjny o wiele dłużej niż kobieta

Janusz Korwin Mikke: Mężczyzna jest atrakcyjny o wiele dłużej niż kobieta Źródło: Facebook/Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych poglądów i uważany jest za czołowego wroga wszystkich feministek w Polsce. Ostatnio wystosował wpis dotyczący atrakcyjności poszczególnych płci. Według polityka mężczyźni są o wiele dłużej atrakcyjni, niż kobiety.

Janusz Korwin-Mikke znany jest z tego, że nie boi się wygłaszać swoich poglądów, które dla wielu osób wydają się kontrowersyjne, a czasem nawet absurdalne. Słynie z bardzo konserwatywnego podejścia do ról społecznych kobiet i mężczyzn, na których temat chętnie się wypowiada. Tym razem skomentował temat seksualności mężczyzn oraz kobiet. Kontrowersyjne słowa wywołały ogromne oburzenie internautów. 

Janusz Korwin-Mikke głosi swoje tezy 

Janusz Korwin-Mikke przez środowiska feministyczne uważany jest za sztandarowego seksistę i szowinistę Polski. Jego poglądy ich zdaniem często szokują swoją stereotypowością i ignorancją, a ostatnio zabrał głos w sprawie seksualności mężczyzn.

Poruszył również temat miejsca kobiety w społeczeństwie i celu, do jakiego powinny dążyć. Polityk stwierdził, że faktem jest to, że mężczyźni są dłużej atrakcyjni seksualnie niż kobiety. Jego tezy wywołały ogromny sprzeciw w internecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wizja świata według Janusza Korwin-Mikkego 

Janusz Korwin-Mikke opublikował swoją refleksję na Facebooku. Zaczął swój wywód od tego, że kobiety mają w genach to, że ich głównym, życiowym celem jest znalezienie sobie faceta. 

-Kobiety są po to, by dbać o zachowanie gatunku i narodu – to jest i powinno być dla nich najważniejsze - wyraził swoje zdanie polityk. 

Skrytykował również pomysł związków rówieśniczych. Stwierdził, że idealne są małżeństwa, w których to kobieta jest młodsza od swojego partnera. Kiedy małżonkowie są w tym samym wieku tworzą się tragedię, a związki rozpadają się. Według Janusza Korwina-Mikkego, wynika to z przyczyn biologicznych. 

-(...) mężczyzna o wiele dłużej jest czynny i atrakcyjny seksualnie od kobiety - dodał na potwierdzenie swoich tez kontrowersyjny polityk. 

Inspiracją dla Korwina-Mikkego, żeby wystosować ten wpis, była rozmowa z 8-letnią córką Nadzieją, która stwierdziła, że w szkołach powinni być i chłopcy i dziewczęta, żeby każda uczennica mogła znaleźć sobie partnera. Internauci nie pozostawili suchej nitki na seksistowskim wpisie Janusza Korwina-Mikkego. 

-Średniowiecze. Moje córki też mogą zostać inżynierami. Podobnie jak ich mama. Naprawdę współczuję Panu. I mam szczerą nadzieję że Pana zdolności reprodukcyjne się wyczerpały - skomentowała jedna z kobiet i zebrała tym samym rekordową liczbę prawie tysiąca lajków. 

Źródło: Facebook/Janusz Korwin-Mikke

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  4. Dieta jarzynowa podbija Polskę. Po kilku dniach efekt ścina z nóg
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Księżna Kate będzie pilnować Meghan Markle? Szwagierka ma sprawić, aby żona Harry'ego nie popełniła już żadnej gafy

 

Źródło: Facebook/Janusz Korwin-Mikke 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News