Janusz Korwin-Mikke pokazał zdjęcie z mamą
instagram/januszkorwinmikke/
Weronika Wasiak - 12 Sierpnia 2019

Korwin-Mikke opublikował niezwykle prywatne zdjęcie. Jego mama była zjawiskową kobietą

Janusz Korwin-Mikke chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z żoną czy dziećmi. Tym razem jednak polityk sięgnął fotografię zrobią kilkadziesiąt lat temu. Jego mama była zjawiskową kobietą.

Janusz Korwin-Mikke niewiele mówił do tej pory publicznie o swojej mamie. Nic zatem dziwnego, że jego ostatnia publikacja w mediach społecznościowych wywołała takie poruszenie wśród obserwatorów. Fotografia jest nie tylko wzruszająca, ale i pokazuje, jak piękną kobietą była jego matka. Polityk nie odmówił sobie również kilku słów opisu, w których zdradził rodzinny dramat.

Janusz Korwin-Mikke opublikował zdjęcie z mamą. Była zjawiskową kobietą

Jakiś czas temu na Instagramie polityka pojawiła się czarno-biała fotografia zrobiona jeszcze przed Powstaniem Warszawskim. Widać na niej maleńkiego Korwin-Mikke, którego matka trzyma na rękach. Kobieta promiennie uśmiechnęła się do obiektywu. Fotografia jest naprawdę poruszająca i przede wszystkim ukazuje całe piękno jego matki.

Żona Trynkiewicza chce mieć dzieci.Żona Trynkiewicza chce dla niego wolności. "Teraz planujemy dziecko z Mariuszem"Czytaj dalej

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia i zrozumienia ze strony internautów, którzy łączyli się w bólu. Wielu z nich zachwycało się nad urodą kobiety, która zdecydowanie nie miała się czego wstydzić.

- Piękna kobieta - czytamy.

- Podobny Pan jest do mamy a fryzura do taty - stwierdza obserwator.

- Teraz wiem po kim ma Pan wdzięk, urodę, odwagę i pewność siebie a po kim łysinę. Mamusia wygląda nadzwyczaj pięknie na tym zdjęciu - dodaje internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław KaczyńskiTo dlatego tacy są? Rodzinne tragedie największych polskich politykówCzytaj dalej

Straszna prawda

Mikke, wspominając swoją matkę, nie mógł pozostawić takiego zdjęcia bez kilku słów od siebie. Jego opis jest niezwykle krótki, jednak oddał całą dramatyczną historię, jaka spadła na jego rodzinę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

- Krajobraz przed Powstaniem. (Moja matka zginęła w trzecim dniu Powstania Warszawskiego) - napisał.

Okazuje się, że polityk stracił swoją ukochaną matkę, gdy był jeszcze małym chłopcem, bowiem zginęła chwilę po wybuchu Powstania. Teraz Internauci zrozumieli, dlaczego ma on taki żal do tak ważnego dla Polski wydarzenia.

Obrazy Pikio

instagram/januszkorwinmikke/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. W biały dzień skatował i brutalnie zgwałcił 8-latkę. Dzień wcześniej sąd zwolnił go do domu
  4. Dzieci konały w płomieniach, najmłodsze miało 8 miesięcy. Koszmarne wiadomości z zagranicy obiegły media
  5. Posunął się do strasznej rzeczy, żeby naciągać kobiety na pieniądze. Nie miały szans z jego oszustwami

DzieckoCo zrobić, gdy dziecko jest niegrzeczne? 10 niezawodnych porad od najlepszych psychologówCzytaj dalej

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News