Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata! Gdy pokazał jak wygląda, ludzie zdębieli

Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata! Gdy pokazał jak wygląda, ludzie zdębieli Źródło: instagram/januszkorwinmikke/

Janusz Korwin-Mikke chętnie chwali się swoimi bliskimi w mediach społecznościowych i co jakiś czas, publikuje zdjęcia swoich dzieci. Tym razem, zamieścił urocze, rodzinne zdjęcie, na którym to jego żona, przykuwa największą uwagę. Dominika jest naprawdę piękną kobietą.

Janusz Korwin-Mikke jest właśnie w trzecim związku małżeńskim. Jego obecna partnerka jest od niego młodsza o 44 lata, co wciąż wzbudza ogromne poruszenie wśród Polaków. Życie polityka niemalże od samego początku było chętnie komentowane, a o jego wyborach mówiono przez wiele miesięcy. Tym razem nie jest inaczej, bowiem aktualne małżeństwo 76-latka to wciąż świeża sprawa, przez co zdjęcie z tak młodą małżonką, wzbudza spore poruszenie. 

Janusz Korwin-Mikke chwali się żoną 

Kilka dni temu, na Instagramie polityka pojawiło się rodzinne zdjęcie, do którego każdy z członków pozował w tej samej koszulce z napisem: "Lepiej wydać osobiście, niżeli oddać socjaliście". Korwin-Mikke pokazał nie tylko dwójkę swoich najmłodszych dzieci (przypominamy, że polityk jest ojcem ośmiorga dzieci), ale również ukochaną Dominikę. Choć od ich ślubu minęły już 3 lata, wiele osób nie wiedziało, jak tak naprawdę wygląda jego kolejna wybranka.

Nic zatem dziwnego, że to zdjęcie wprawiło wielu w osłupienie, bowiem 33-latka jest naprawdę piękną kobietą. Jako jej cechę charakterystyczną, zdecydowanie można uznać kruczoczarne włosy. Ponadto, Dominika mimo iż urodziła dwójkę dzieci, ma świetną figurę, której pozazdrościłaby jej niejedna kobieta. Mało kto mógł przypuszczać, że tak atrakcyjna kobieta zdecyduje się na związek z o wiele starszym mężczyznom.

- Jaka ładna - napisał internauta.

- Piękna kobieta! - zauważył drugi.

- Nigdy bym nie pomyślał, że pana żona jest taka śliczna - stwierdził kolejny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest Dominika? 

Jak możemy się dowiedzieć, Dominika i Janusz Korwin-Mikke poznali się na spotkaniu sympatyków Unii Polityki Realnej w 2009 roku, gdzie od razu między nimi zaiskrzyło. Spotykali się nawet wtedy, gdy polityk był jeszcze związany ze swoją drugą żoną.

 33-latka skończyła teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2016 roku jest żoną Korwin-Mikkego i zajmuje się wychowaniem ich dzieci: 8-letniej Nadziei i 6-letniego Karola.  

instagram/januszkorwinmikke/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News