Zbije Was z nóg, gdy poznacie prawdę o córce Korwin-Mikkego. To powala bardziej niż 44 lata młodsza żona polityka

Zbije Was z nóg, gdy poznacie prawdę o córce Korwin-Mikkego. To powala bardziej niż 44 lata młodsza żona polityka Źródło: youtube.com/tvrepublika

Janusz Korwin-Mikke skrywa niejedną tajemnicę. Mimo że poglądy polityka są jasne, to jego życie prywatne nadal owiane jest tajemnicą. Okazuje się, że jedną z największych bolączek byłego parlamentarzysty, jest jego własna córka. Prawda o niej jest bardziej zadziwiająca, niż ta o młodej żonie polityka.

Janusz Korwin-Mikke to bez wątpienia jedna z najbardziej nietuzinkowych postaci polskiej polityki. Założyciel partii Korwin, który ostatnimi czasy nie dostał się do europarlamentu z list Konfederacji, ma bardzo ciekawe życie prywatne, którym jednak niezbyt ciekawie się chwali. Życie jednej z jego córek jest naprawdę zaskakujące - nawet bardziej, niż związek jej ojca z partnerką młodszą o 44 lata. 

Janusz Korwin-Mikke skrywa tajemnicę. Jego córka ma prawomocny wyrok

Korynna, córka polityka, w 2015 roku dopuściła się kilku czynów karanych przez paragrafy. Kobieta poruszała się autem bez uprawnień, a także posiadała heroinę, a wyszło to na jaw w trakcie rutynowej kontroli jej pojazdu przez funkcjonariuszy. Sąd wydał orzecznictwo w tej sprawie, skazując kobietę na pozbawienie wolności, a także prace społeczne i pokrycie kosztów działania administracji sądowej w trakcie procesu.

- Korynnie K.-M. sąd wymierzył łączną karę roku i sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu. Od oskarżonej zasądzono na rzecz Skarbu Państwa kwotę 3.308,10 zł tytułem zwrotu kosztów sądowych – informuje Joanna Adamowicz z biura prasowego Sądu Okręgowego Warszawa – Praga.

Trudno się dziwić, że Janusz Korwin-Mikke raczej rzadko wspomina o tym wydarzeniu w trakcie swoich rozmów z mediami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Korwin - Mikke odcina się od sprawy

Polityk prawicy stara się nie komentować tej kontrowersyjnej sprawy, nie chcąc rozpętywać burzy wokół swojej rodziny. Proszony o wypowiedź, kilkukrotnie odmawiał. W końcu jednak postanowił całkowicie się odciąć od sprawy, twierdząc, że jego córka jest dorosła i sama musi uporać się ze swoimi problemami. 

– Od 16 lat jest dorosła. To jest jej problem, niech sobie radzi, jak chce. Serce boli, ale jak mówiłem, sama się w to wplątała, niech sobie teraz radzi – mówił Korwin-Mikke.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko                

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News