Janusz Gajos to jeden z „niestarzejących się” polskich aktorów. Dość powiedzieć, że od słynnej roli Janka Kosa w „Czterech Pancernych i Psie” do postaci zachłannego biskupa w filmie „Kler” minęło ponad 50 lat z okładem! Zwłaszcza ta ostatnia rola przysporzyła mu wielu niepochlebnych komentarzy. A na tym nie koniec – Gajos wypowiedział się ostatnio w kontekście wyborów samorządowych…

Janusz Gajos odegrał jedną z głównych ról w tegorocznym hicie Wojciecha Smarzowskiego. Na „Kler” Polacy wybierają się tłumnie i to od samego początku. Tylko w pierwsze trzy dni po premierze film przyciągnął prawie milion widzów!

Produkcja wywołała tak wielką dyskusję w narodzie, że wykonawcy głównych ról wiele razy „byli zmuszeni” tłumaczyć się widowni z motywów zagrania w „Klerze”.

Dla aktorów jednak nie był to koniec „gorącego czasu”. Również tej grupie zawodowej udziela się końcówka kampanii samorządowej. Śmietanka polskiego aktorstwa nie zamierza dystansować się od polityki.

Elita polskich aktorów popiera Rafała Trzaskowskiego

Janusz Gajos, Krzysztof Kowaleski, Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski i wiele innych nazwisk. Wszystkich łączy nie tylko scena, ale i poparcie jakie postanowili wspólnym głosem wyrazić ostatnio w krótkiej mini-produkcji. Jest ona już dostępna na Twitterze.

Aktorzy jasno dają do zrozumienia, że poprą siły Koalicji Obywatelskiej, a w wyborach na prezydenta stolicy postawią na Rafała Trzaskowskiego. Choć nie zawsze było tej grupie zawodowej po drodze z liberalnym programem PO, to zupełnie nie wyobrażają sobie poparcia Prawa i Sprawiedliwości.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak mieszkają Cezary i Edyta Pazurowie! [ZDJĘCIA]


„Głosują na Rafała Trzaskowskiego”, „Warszawa dla wszystkich”, „Głosem głosuję” – tymi wyrażeniami zachęcają do głosowania i inni: Krystyna Janda, Jerzy Radziwiłłowicz, czy Wojciech Pszoniak. Wszystkie głosy poparcia dla Koalicji Obywatelskiej dostępne są na Twitterze, na profilu Michała Żebrowskiego. Poniżej przytaczamy jeden z nich.

Janusz Gajos o Polsce rządzonej przez PiS

Już po emisji „Kleru” Janusz Gajos wypowiedział się o swoich preferencji politycznych. W kontekście polityki PiS mówił o zmierzaniu do „ręcznego sterowania naszym życiem i poczynaniami”. Słowa wypowiedziane dla „Super Expressu” nie zostawiły złudzeń. Głos w spocie Koalicji jedynie potwierdza, jaką siłę polityczną poprze nestor polskiego aktorstwa.


Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kościół w furii, internet szaleje. Miażdżąca wypowiedź Gajosa o księżach po premierze Kleru
  2. Gajos nokautuje PiS i ujawnia coś niepokojącego. „Ręczne sterowanie”
  3. Meghan Markle jest W CIĄŻY! Dziecko przyjdzie na świat WIOSNĄ!
  4. Wszyscy pozwalamy na to swoim psom. Może być to dla nas niezdrowe

12 wielkich amantów PRL, za którymi szalały wszystkie Polki