Kim był Janusz Dzięcioł? Media obiegły informacje o jego niewyobrażalnie tragicznej śmierci

Kim był Janusz Dzięcioł? Media obiegły informacje o jego niewyobrażalnie tragicznej śmierci Źródło: youtube.com/Videogadula

Janusz Dzięcioł zmarł dzisiaj w wieku 65 lat na skutek śmiertelnego wypadku samochodowego na przejeździe kolejowym pod Grudziądzem. Informacje o jego śmierci obiegły media. Kim był i czym zajmował się zmarły uczestnik "Big Brothera"?

Janusz Dzięcioł zginął w przerażających okolicznościach. Około godziny 8:40 prowadzony przez niego samochód wjechał na przejazd kolejowy, którym przejeżdżał pociąg. Zapomniany celebryta zginął na miejscu, a informacje o jego śmierci obiegły wszystkie krajowe media. Kim był Dzięcioł i czemu stał się sławny? Jego sylwetka pokazuje, jak nietypową karierę można zrobić w polskim show-biznesie.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Co uczyniło mężczyznę sławnym?

Dzięcioł dał się poznać fanom polskiego show-biznesu 18 lat temu. Strażnik miejski wystartował w pierwszej, najbardziej kultowej edycji programu "Big Brother", którą zwyciężył. W tym samym roku sympatyczny komendant Straży Miejskiej w Świeciu i były kierownik PGR-u, zagrał w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz?". Obraz nie cieszył się dobrymi recenzjami, ale zagrali w nim praktycznie wszyscy uczestnicy pierwszej edycji show, to też film cieszył się wielką popularnością.

Po tym, jak Dzięciołowi nie wyszło z aktorstwem, zaczął zajmować się sprawami publicznymi i politycznymi. Celebryta przez wiele lat piastował takie funkcje jak kurator sądowym, radny i wiceprzewodniczący rady miejskiej w Grudziądzu. Jego kariera polityczna i rozpoznawalność zaprowadziły go nawet do Sejmu i w trakcie VI i VII kadencji, gdzie reprezentował klub Platformy Obywatelskiej. W ostatnich wyborach były zwycięzca "Big Brothera" próbował dostać się do parlamentu z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, jednak nie udało mu się powtórzyć sukcesu wyborczego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zawsze mógł liczyć na rodzinę

Dzięcioł poślubił swoją małżonkę - Wiesławę, w 1978 roku i był jej wierny aż do śmierci. Ze związku z ukochaną doczekał się córki Katarzyny. To właśnie z bliskimi świętował swoje zwycięstwo w "Big Brotherze", które przyniosło rodzinie nagrodę w wysokości 500 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Śmierć Dzięcioła pogrążyła w żałobie wszystkich, którzy mieli okazję z nim współpracować przed kamerami czy w świecie polityki. Jego postać na zawsze będzie utożsamiana z pierwszą edycją kultowego show TVN.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich.

Post udostępniony przez Pikio (@pikio.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych


Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News