Rodzina jest zrozpaczona. Zaginął Janusz

Rodzina jest zrozpaczona. Zaginął Janusz Źródło: Materiały policyjne

Janusz Rokojżo zaginął bez śladu. Policja poszukuje 70-latka, który od lipca nie kontaktował się z rodziną. Bliscy są zrozpaczeni, nie wiedzą gdzie mógł się podziać senior.

Janusz Rokojżo jest obecnie poszukiwany przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego rodzina, ostatnio był widziany niemal miesiąc temu.

Janusz Rokojżo zaginął. Rodzina widziała go ostatnio prawie miesiąc temu

Ostatni raz rodzina widziała Janusza Rokojżo 19 lipca w jego miejscu zamieszkania. Od tego momentu jego kontakt z najbliższymi kompletnie się urwał i nie wiadomo, co się z nim obecnie dzieje. Funkcjonariusze zamieścili na swojej stronie zdjęcie poszukiwanego oraz jego rysopis.

Zaginiony Janusz Rokojżo ma 70 lat - jest dosyć niski, jego wzrost określono jako 165 cm. Jest średniej budowy ciała, ma krótkie, siwe włosy oraz znak szczególny - braki w uzębieniu. Jest duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna poruszał się na rowerze typu damka. Charakterystyczną cechą pojazdu było siodełko obklejone szarą taśmą klejącą. Jeśli ktoś zauważył tego mężczyznę lub znalazł jego rower, powinien jak najszybciej zgłosić się na policję.

Policja zamieściła zdjęcie zaginionego 70-latka. Jeśli go widziałeś, zawiadom policję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz powyższego rysopisu policja zamieściła na swojej stronie zdjęcie poszukiwanego. Jeśli ktokolwiek widział Janusza Rokojżo lub posiada na jego temat jakiekolwiek aktualne informacje - prosi się o jak najszybszy kontakt z policją z Nowego Dworu Mazowieckiego, lub lokalnym komisariatem. Komisariat, który prowadzi poszukiwania, udostępnił numer kontaktowy: 22 775 22 01-04.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię
2.500 plus razy dwa, a nawet trzy. Są sposoby, by powiększyć świadczenie

Źródło: Policja.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Policja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News