Dramatyczne doniesienia po śmierci Janusza Dzięcioła. Informacje o przyczynie są straszne

Dramatyczne doniesienia po śmierci Janusza Dzięcioła. Informacje o przyczynie są straszne Źródło: Facebook

Janusz Dzięcioł, znany i lubiany uczestnik oraz zwycięzca 1. edycji show Big Brother, zginął 6 grudnia nad ranem. Jego auto zostało wręcz zmasakrowane przez nadjeżdżający pociąg. Nie można było udzielić mu pomocy, zmarł na miejscu.

Janusz Dzięcioł zginął zaledwie 100 metrów od swojego domu. Media zajęły się ustalaniem prawdopodobnej przyczyny wypadku. Jedna z hipotez jest przerażająca.

Janusz Dzięcioł za kilka dni obchodziłby swoje 66. urodziny

W piątek rano cała Polska wstrzymała oddech. Do mediów przedostały się pierwsze informacje o śmierci zwycięzcy 1. edycji Big Brothera i lubianego oraz skromnego polityka. Janusz Dzięcioł zginął w wieku 65 lat. 11 grudnia obchodziłby kolejne urodziny. Jego samochód został staranowany przez przejeżdżający pociąg. Wypadek był skutkiem wjechania auta na czerwonym świetle na tory kolejowe.

- Byłem na miejscu chwilę po wypadku. Janusz zginął 100 metrów od swojego domu. Ten przejazd przez tory kolejowe jest bardzo niewygodny, bo jest to lewoskręt od drogi krajowej nr 55 i on jest nieco pod górkę. Widoczność w tym miejscu jest utrudniona. Dzięki temu przejazdowi można dojechać do domów, które są po drugiej stronie torów. Taki manewr wykonywał także mój sąsiad, b. poseł Dzięcioł - relacjonuje sołtys Białego Boru, Jerzy Czapla.

Media dotarły do nieoficjalnych ustaleń, co mogło być przyczyną śmiertelnego wypadku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekcja zwłok polityka zapowiedziana jest na poniedziałek. Prokuratura zdecydowała się zbadać sprawę, znalazł się też jeden naoczny świadek feralnego wypadku. Według nieoficjalnych informacji przekazywanych przez media wiele wskazuje na to, że Janusz Dzięcioł mógł nie zauważyć czerwonego światła. Kierujący Citroenem C5 jechał pod słońce, a w momencie zderzenia występowała mgła, która mogła jeszcze bardziej utrudnić prowadzenie pojazdu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Do mediów przedostała się również informacja, że Janusz Dzięcioł chciał, aby zamknąć dwa przejazdy przez tory w Białym Borze - w tym również ten, na którym zginął. Mówił, że stwarzają ogromne niebezpieczeństwo dla ruchu kołowego, a widoczność jest miejscami mocno ograniczona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda zatańczyła z tatą na weselu. Chwilę później goście nie mogli przestać krzyczeć, natychmiast wyciągnęli telefony
  2. Niechcący zjadła skórkę od banana, a efekt okazał się fenomenalny. Teraz robi to codziennie i każdemu poleca
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News