Jako dziewczyna Janosika podbiła serca Polaków. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda jej życie

Jako dziewczyna Janosika podbiła serca Polaków. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda jej życie Źródło: "Janosik" screen TVP

"Janosik" to kultowa polska produkcja, która do dziś cieszy się ogromną oglądalnością, gdy stacja TVP odświeża serial dla swoich widzów. Jedna z aktorek, która brała udział w produkcji, rozpalała serca Polaków. Niewiarygodnie, jak dziś wygląda życie ukochanej Janosika.

Pierwszy odcinek serialu "Janosik" wyemitowany został już 45 lat temu. Od tego czasu Telewizja Polska raz na jakiś czas raczy swoich widzów, przypominając im tę kultową produkcję. Nic dziwnego, że widzowie nie mogą zapomnieć o tym serialu, gdy widzą na ekranie ukochaną Janosika. 

Ewa Lemańska podbiła serca Polaków w serialu "Janosik"

Ewa Lemańska debiutowała na scenie Teatru Polskiego w Bydgoszczy, jednak to występ w serialu "Janosik" przyniósł jej największą sławę. Widzowie mogą ją pamiętać także z takich produkcji jak "Doktor Ewa" czy " Jak daleko stąd, jak blisko". Po występie w duecie z Markiem Perepeczko zdobyła uznanie w całym kraju. Wiele osób plotkowało także na temat jej romansu z popularnym aktorem. 

- Nie, nie, nie! Był kolegą. Bronił mnie przed głupimi pomysłami innych panów... Był wspaniałym przyjacielem. Nie było żadnego romansu! Była przyjaźń, ale taka naprawdę porządna - zaprzeczała plotkom na temat romansu w telewizji śniadaniowej kilka lat temu. 

"Janosik" przyniósł Ewie Lemańskiej rozpoznawalność, ale nie przełożył się niestety na kolejne propozycje. Aktorka po wcieleniu się w dziewczynę Janosika, nie dostała żadnej propozycji, która odczepiłaby od niej łatkę, nadaną po emisji serialu. -Czekałam, czekałam i czekałam, a tu nic... jakieś takie duperele. Niektóre powiedziałabym, że nawet sympatyczne, jak hrabina Chłapowska. Ale w sumie nie było tej propozycji, którą tak naprawdę załapałabym i chciała zagrać - przyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Życie po serialu "Janosik"

Ostatni raz pojawiła się w serialu "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy", był to jej ostatni występ przed kamerami, po którym zdecydowała się wyjechać z Polski. Podróż zakończyła w Nowym Jorku, gdzie pracowała jako modelka i statystka. 

- Miałam chłopaka tutaj w Polsce. No i ten chłopak wyjechał do USA. Przez stewardesy przesyłał mi listy, że zostaje w tych Stanach.  Nie chciał mi powiedzieć, bo bym go zatrzymała. Dzwonił i namawiał mnie do przyjazdu. Dwa lata czekałam. I wyjechałam - wyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. RMF ujawniło wyniki badań kierowcy feralnego autobusu. Nie mieści się w głowie, prawda jest przerażająca

2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

Praca modelki rozrzucała ją po całym świecie, ale zakończyła się, gdy lekarze przekazali jej przykrą diagnozę. Okazało się, że Ewa Lemańska ma raka piesi. Na szczęście udało jej się wygrać walkę z rakiem. Po przykrych chwilach zaczęła uczyć się w szkole dla pielęgniarek. Po przejściu na emeryturę została na Florydzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Rozpaczliwy apel gwiazdora "Na dobre i na złe". Potrzebna jest pilna pomoc, na jego rodzinę spadł bolesny cios
  4. Smutne, co spotkało Rozenek podczas spaceru z Heniem. Konieczna była akcja ratunkowa, do stawu wpadł pies gwiazdy
  5. Zapłacił w sklepie banknotem 200 zł i wyszedł. Kasjer przyjrzał się bliżej i aż go zmroziło, natychmiast wyciągnął telefon
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News