Polacy pokochali ją za rolę Maryny w "Janosiku". Aż trudno uwierzyć, czym zajęła się potem

Polacy pokochali ją za rolę Maryny w "Janosiku". Aż trudno uwierzyć, czym zajęła się potem Źródło: YouTube TVP VOD70.

Rola w serialu "Janosik" miała być dla niej furtką do wielkiej kariery. Zasłynęła rolą Maryny i podbiła serca wielu Polaków. Jednak życie aktorki potoczyło się w niespodziewany sposób. Wszyscy zastanawiali się, co się stało z gwiazdą lat.

Po tym, jak aktorka pojawiła się w serialu "Janosik", widzowie czekali na jej kolejne sukcesy. Kobieta, która wcieliła się zapamiętaną przez wszystkich rolę Maryny, nie zrobiła jednak takiej kariery, jakiej oczekiwała publika. Jej przyszłość okazała się być zupełnie inna.

Dzięki roli Maryny w kultowym serialu "Janosik" Ewa Lemańska zyskała dużą popularność w latach 70. Wielu widzów było zauroczonych jej urodą oraz naturalnością, z jaką występowała przed kamerą. Wszystkim wydawało się naturalne, że udział w produkcji Jerzego Passendorfera to dopiero początek jej obiecującej kariery. Ewa Lemańska jednak nagle zniknęła z ekranów. Nikt nie spodziewał się, że tak potoczy się jej życie.

Rola w serialu "Janosik" nie zapewniła jej wielkiej kariery

Do serialu "Janosik" Ewa Lemańska trafiła po ukończeniu łódzkiej szkoły filmowej - jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni. Aktorka występowała w Teatrze Polskim w Bydgoszczy, pojawiła się również w filmie wielkiego prozaika i scenarzysty, Tadeusza Konwickiego - "Jak daleko stąd, jak blisko". Jej kariera wystrzeliła z dnia na dzień i artystka szybko stała się wielką gwiazdą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo po tym, jak zagrała w serialu "Janosik", Ewa Lemańska wyszła za mąż za Olgierda Roycewicza i wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowała jako modelka. Początkowo aktorka nie miała szczęścia w miłości. Zanim poznała Roycewicza, rozwiodła się z pierwszym mężem, który podobno miał być homoseksualistą. W Stanach Zjednoczonych Ewa Lemańska powoli zaczęła odchodzić od aktorstwa i modelingu. Kobieta skończyła szkołę pielęgniarską i została asystentką lekarza.

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Chociaż "Janosik" miał przynieść jej wielką sławę i otworzyć drzwi do obiecującej kariery, Ewa Lemańska przestała grać. Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych nie wróciła już na duży ekran. Urodziła dwóch synów i wyszła za mąż po raz trzeci. Obecnie jest już na emeryturze, którą spędza na Florydzie. Nagłe zakończenie aktorskiej kariery zdziwiło i zasmuciło wielu Polaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Z ostatniej chwili: Kilkunastu rannych polskich żołnierzy. Konieczna była interwencja śmigłowca
  4. Stan klęski żywiołowej w Polsce? Gowin zdradza, dlaczego jest to niemożliwe, porażająca prawda wyszła na jaw
  5. Ujawnili jedno z największych ognisk epidemii w Polsce. Lekarz przez tydzień mógł zarazić setki osób
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News