Ależ wiadomość. Ujawniono nieznane dotąd fakty nt. Janosika, fanom serialu opadną szczęki

Ależ wiadomość. Ujawniono nieznane dotąd fakty nt. Janosika, fanom serialu opadną szczęki Źródło: screen/YouTube

"Janosik" przyniósł wielką sławę Markowi Perepeczce. Po latach żona aktora zdradza niesamowite fakty. To cud, że w ogóle zagrał.

Tragicznie zmarły Marek Perepeczko już zawsze będzie nam się kojarzył z serialem "Janosik". Przygody słynnego rozbójnika, mieszkającego w górach nie stałyby się tak popularne bez jego udziału. Tym bardziej zadziwiać mogą informacje, które podała żona aktora, mówiące, że Perepeczko nie miał lekko.

"Janosik", który stał się słowiańską wersją Robin Hooda, oczarował widzów telewizji TVP. Nic dziwnego, że główną rolę zagrał Marek Perepeczko, będący wtedy u szczytu kariery. Aktor ukończył Szkołę Teatralną w Warszawie, był przystojny, dobrze zbudowany i sprawny fizycznie. Okazuje się, że twórcy nie uznawali tego za tak oczywiste.

Perepeczko prawie stracił rolę w serialu "Janosik"

Podobno twórcy nie byli przekonani, czy Markowi Perepeczce należy się rola w serialu "Janosik". Aktor najwyraźniej z pewnych względów im się nie spodobał. Do przejęcia jego roli ściągnięto już nawet innego artystę - Czesława Jaroszyńskiego. Sytuacja na planie robiła się coraz bardziej napięta, a Perepeczkę zżerał stres. Aktor jednak nie chciał się poddać. Miał własny pomysł na postać sławnego harnasia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Na miejsce Marka szykowano już innego aktora - Czesława Jaroszyńskiego. Perepeczko czuł ogromną presję, ale nie poddawał się i walczył o swój pomysł na Janosika" - zdradziła jego żona, Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z TVP i TVP. O śmierci kobiety poinformowała córka

2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała, że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Upór Perepeczki sprawił, że obsada serialu "Janosik" pozostała taka, jaką znamy ją do dzisiaj. Czesław Jaroszyński również znalazł się w produkcji, ale zagrał innego rozbójnika. Jednak światło dzienne ujrzały inne tajemnice, które nie wychodziły zza kulis. Perepeczko podobno nie miał łatwego życia na planie. Koledzy mieli za nim nie przepadać, ponieważ prowadził inny styl życia. Nie nadużywał alkoholu i nie wdawał się w przelotne romanse. Według jego żony to właśnie było powodem konfliktu, jaki powstał między nim a innym aktorem, Witoldem Pyrkoszem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie
  4. W chlebie, który kupujesz jest ten składnik? Robi się go z ludzkich włosów
  5. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby

źródło: Onet.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News