Janina Ochojska wygrała z rakiem
youtube.com Onet Rano
Weronika Wasiak - 13 Maja 2020

Janina Ochojska wygrała walkę z rakiem. Apeluje do wszystkich Polaków o regularne badania

Janina Ochojska nagle dowiedziała się, że choruje na raka. W walce z chorobą nawet na moment nie traciła nadziei, że uda jej się ją pokonać. Na szczęście teraz może z uśmiechem na ustach mówić o powrocie do zdrowia. Choć przed nią wciąż długa droga czuje się o wiele lepiej. Postanowiła zaapelować do wszystkich Polaków o regularne badanie się.

Janina Ochojska w końcu wraca do zdrowia. Najgorsze ma już za sobą, a teraz pozostaje jej już jedynie rehabilitacja. Rodzina i przyjaciele wreszcie mogą odetchnąć z ulgą.

Janina Ochojska rak

65-letnia europosłanka i założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej w końcu może poczuć spokój. Udało jej się zwalczyć chorobę nowotworową, która spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Z dumą poinformowała o poprawie swojego zdrowia w rozmowie z Agatą Młynarską, którą przytacza portal Pomponik.pl.

- Powiedziała to przed chwilą w #agatasiękręci, a nam zakręciła się łza szczęścia! Opowiedziała historię swojej walki o zdrowie i o czasie chemioterapii - napisała Agata Młynarska w swoim poście na Instagramie.

Janina Ochojska choroba

Jak możemy się dowiedzieć, eurposłance zostało już jedynie poddać się rehabilitacji, która niestety z uwagi na pandemię jest utrudniona. Na szczęście, za równo jak przy wcale z rakiem, Ochojska może liczyć na wsparcie najbliższych.

- Jak się okazuje, sprawdzają się stare, sprawdzone sposoby. Pomoc sąsiadów, bliskich, przyjaciół. Ten krąg wsparcia, który tworzymy w życiu, bo jak się mówi - 'przyjaciół poznaje się w biedzie' - dodaje pod swoim postem Młynarska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Janka Ochojska pokonała raka??????????????????????????????❤️❤️Powiedziała to przed chwilą w #agatasiekreci a nam zakręciła sie łza szczęścia! Opowiedziała historię swojej walki o zdrowie i o czasie chemioterapii. Janeczko, dziękuję za to spotkanie. Przede wszystkim za dobre wieści ale też za instrukcję pomagania. Jak się okazuje sprawdzają się stare, sprawdzone sposoby. Pomoc sąsiadów, bliskich, przyjaciół. Ten krąg wsparcia, który tworzymy w życiu, bo jak się mówi - „przyjaciół poznaje się w biedzie”. Janeczko dziękuję Ci też za to, że pokazujesz nam, że życie ma wielką wartość. Niezależnie od tego jak bywa bolesne, warto skupić się na tym, co piękne. Z całego serca życzę Ci powodzenia w Brukseli, wierzę, że wypłynęłaś na „suchego przestwór oceanu” i tam ze swoim doświadczeniem zawojujesz i zawalczysz o pomoc dla potrzebujących. A jeśli tylko możemy się do czegoś przydać, telefon masz, adres znasz, wal jak w dym. Dbaj o siebie, nie daj się, a my zajmiemy się tym, żeby na niebie znalazła się gwiazda, którą nazwiemy Janina Ochojska. A te kwiaty na zdjęciu są dla Ciebie????????????????#jankaochojska #pah #polskaakcjahumanitarna #pomoc #charity #parlamenteuropejski #hometv #pomaganiemasens #kupokrzepieniuserc #siłakobiet #pomonacraka #europeanparliament #cancer #sensoflife #fight #dziękuję #agatamlynarska @jankaochojska @polskaakcjahumanitarna Zdjęcia ze strony www Janiny Ochojskiej

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News