Jan Wieczorkowski spotkał się z serialową siostrą po wielu latach. Ogromne wzruszenie (zdjęcie)

Jan Wieczorkowski spotkał się z serialową siostrą po wielu latach. Ogromne wzruszenie (zdjęcie) Źródło: youtube/Polskie Radio

Jan Wieczorkowski już od dawna nie gra w słynnym "Klanie". Aktor mimo, że nie wspomina najlepiej przygody na planie serialu, to z rozrzewnieniem spotkał się z serialową siostrą. Wyjątkowo wzruszająca chwila.

Jan Wieczorkowski odszedł z popularnego serialu TVP w atmosferze kontrowersji. Po odejściu w bardzo niepochlebnych słowach wypowiedział się o talencie aktorskim swoich byłych współpracowników, jednak przyznaje, że żałuje roli Michała Chojnickiego. Po latach od odejścia z planu spotkał się z aktorką, która grała w serialu jego siostrę - i to spotkanie może akurat zaliczyć do udanych i wzruszających.

Jan Wieczorkowski spotkał serialową siostrę. Pochwalił się tym na Instagramie

Aktor spotkał się niedawno z Dorotą Narusiewicz, która w serialu grała jego siostrę - Beatę Borecką. Wieczorkowski nie omieszkał pochwalić się tym spotkaniem na swoim Instagramie.

- Takie spotkania lubię najbardziej, czyli spotkania po latach z moją byłą serialową siostrą... wspomnienia i sentyment. Najpierw wspólne studia w Akademii Teatralnej, a później praca na planie - napisał na swoim profilu i oznaczył profil Doroty Narusiewicz.

48-letnia aktorka odeszła z serialu aż po 14 latach pracy na planie. 

- Nie ma w tym żadnej sensacji. 14 lat to jest bardzo dużo, a i postać mi się znudziła. Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie - przyznała aktorka, komentując swoją decyzję.

Sam Wieczorkowski rozstał się ze swoim serialem bez większego żalu. 

- Trzeba było myśleć, zanim dostałem tę propozycję. Drugi raz nie wszedłbym do tej rzeki. Z doświadczenia wiem, że nie - mówił 47-letni aktor.

Fani komentują na Instagramie zdjęcie serialowego rodzeństwa

Wielu obserwującym Wieczorkowskiego włączyły się wspomnienia z dawnych lat, kiedy oglądali aktora razem z Dorotą Narusiewicz na planie ulubionego serialu. Wywołało to ogromne wzruszenie i wiele wspomnień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pamiętam! Kiedy to było, chodziłam do podstawówki - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Internauci uważają, że zmiana aktorska w "Klanie" nie wyszła serialowi na dobre i nie ukrywają utęsknienia za rolami Narusiewicz i Wieczorkowskiego.

- Zmiana aktorów w Klanie niestety na gorsze - bez Was to nie było to samo - skomentowała internautka.

uploaded

Źródło: Instagram/janwieczorkowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Miał się rozpłakać? Gdy wielki polski artysta, 85-letni Jan Kobuszewski, poznał kwotę emerytury, machnął na ZUS ręką
  6. Różnica wysokości emerytury Rynkowskiego i Wałęsy to przepaść. Mocne zaskoczenie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News