Jan Tomaszewski ma oszałamiająco piękną córkę. Nawet nie wiecie, że oglądacie ją na co dzień w telewizji

Jan Tomaszewski ma oszałamiająco piękną córkę. Nawet nie wiecie, że oglądacie ją na co dzień w telewizji Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jan Tomaszewski, uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w historii Polski, posiada nieprawdopodobnie piękną córkę. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że widuje ją praktycznie każdego dnia w telewizji. Kim jest i czym zajmuje się Małgorzata Tomaszewska?

Jan Tomaszewski, to człowiek, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany polski piłkarz został uznany za jednego z najlepszych bramkarzy w historii Polski. Jeszcze w trakcie kariery sportowej rozpoczął karierę trenerską, jednak po 15 latach zrezygnował z tej funkcji. W swoich kontrowersyjnych wypowiedziach niejednokrotnie krytykował działalność władz PZPN. W życiu prywatnym był trzykrotnie żonaty i jest ojcem dwóch córek - Pauliny oraz Małgorzaty.

Jan Tomaszewski ma przepiękną córkę. Niewiele osób wie, że widzi ją niemal codziennie

Małgorzata występowała między innymi w drugiej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance", jest jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie", a niedługo będzie także nową gospodynią "The Voice of Poland". Oprócz tego w tym roku spędza wakacje razem z Wakacyjną Trasą Dwójki. 

Praca prowadzącej "Wakacyjną Trasę Dwójki" to jej debiut, zresztą bardzo nietypowy ze względu na pandemię koronawirusa. Jak wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, współprowadzi pięć koncertów, trzy z Tomaszem Kammelem, a pozostałe dwa ze swoim partnerem z telewizji śniadaniowej - Aleksandrem Sikorą. 

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zazwyczaj współpracuje z Aleksandrem Sikorą. Jak wyznaje, rozumieją się już praktycznie bez słów i zawsze wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Mimo że z Kammelem miała okazję prowadzić imprezę po raz pierwszy, również uznaje to za bardzo pozytywne doświadczenie ze względu na ogromne doświadczenie prowadzącego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W rozmowie z Interią, Małgorzata opowiedziała o tym, jak duch sportowy w z pokolenia na pokolenie przechodzi w jej rodzinie. Zarówno ona, jak i jej synek od zawsze przejawiali talenty sportowe. Dodała, że jej ojciec był dumny z tego, że poświęca się sportom, jednak jej ojciec odwodził ją od konkretnej dyscypliny, obawiając się o jej wyniszczenie organizmu i ewentualne kontuzje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
2. Rząd właśnie potwierdził. Wspaniałe wiadomości dla emerytów

3. Przez koronawirusa ogłoszono stan klęski żywiołowej. Polacy mieszkający w Melbourne muszą uważać

Małgorzata Tomaszewska ma ogromne doświadczenie zarówno w telewizji, sporcie, jak i modelingu czy psychologii. Gwiazda chętnie zdobywa nowe doświadczenia, które, jak twierdzi, ukształtowały jej charakter. Oprócz tego córka znanego piłkarza jest po prostu oszałamiająco piękna. Wiele osób nie wie, że to prowadząca "Pytanie na śniadanie", którą widzą na co dzień, jest właśnie córką wspaniałego sportowca.

Źródło: TRICOLORS/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Dorota Wellman kontra Magda Gessler. Gwiazdy TVN biją się o pół miliona złotych
  4. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków wracających z zagranicy? Szumowski zdradza plan rządu
  5. Magdalena Ogórek wolałaby, żeby nagrania zniknęły z sieci. Nikt nie wie, czym zajmowała się przed laty
  6. Nagły komunikat ws. wesel, ważne zmiany. Wielu Polaków będzie musiało zmienić plany
  7. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany
  8. Przed kiszeniem ogórków spójrz na ich skórkę. Jej kolor ujawnia czy nadają się do kiszenia
  9. Najgorsze informacje właśnie obiegły kraj. Niestety, nie żyje, zmarł na oczach syna

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News