Jan Szyszko żłobki to komunistyczny przeżytek
Flickr/Media Wnet
Konrad Karpiuk - 7 Października 2019

Jan Szyszko został wybuczany przez tłum. Powiedział, że "żłobki to spuścizna po komunizmie"

Jan Szyszko w trakcie debaty kandydatów z "jedynkami" na listach powiedział coś, co wzbudziło niemałe oburzenie wśród publiczności i innych kandydatów. Stwierdził, że żłobki są komunistycznym przeżytkiem.

Jan Szyszko był gościem na pruszkowskiej debacie przedwyborczej, w której dyskutował z kandydatami innych partii politycznych. Jego wypowiedź wyjątkowo oburzyła nie tylko politycznych oponentów, ale także tłum zebrany na sali, który jasno dał znać, co twierdzi o zdaniu byłego ministra środowiska.

Jan Szyszko wygłosił kontrowersyjną opinię o żłobkach

W trakcie debaty przytoczono temat wsparcia, jakiego udzieliła Platforma Obywatelska budowie nowych żłobków. Jan Szyszko, słysząc przechwałki opozycji, nie chciał pozostać dłużny i zdecydował się na skrytykowanie ich polityki. Zrobił to w wyjątkowo ostrych słowach.

Rodzina nie miała pojęcia o sekretnych drzwiachNawet rodzina o tym nie wiedziała. Policja znalazła sekretne drzwi w łazience mężczyzny i poznała jego najczarniejszą tajemnicęCzytaj dalej

- To są sprawy chwilowe, jako spuścizna po poprzednim systemie komunistycznym i również Platformy Obywatelskiej - powiedział Szyszko, mówiąc wcześniej, że nie ma potrzeby, aby państwo pomagało w budowie żłobków.

Reakcja sali była natychmiastowa. Po tych słowach widzowie debaty zaczęli głośno buczeć, wyrażając swoje niezadowolenie wobec słów Jana Szyszko. Wypowiedź została uwieczniona na nagraniu, które szybko obiegło internet. Zamieściła je na swoim Twitterze jedna z kandydatek Koalicji Obywatelskiej, która przyznała, że "warto było pojechać do Pruszkowa".

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ


Agata DudaAgata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłówCzytaj dalej

Jan Szyszko wywołał niemałe oburzenie swoimi słowami

Internauci również byli oburzeni słowami byłego ministra. Zwłaszcza że profesor Jan Szyszko często występuje w mediach Tadeusza Rydzyka. W wywiadach niejednokrotnie zaznaczał, że niezwykle ważne są dla niego wartości konserwatywne, w tym instytucja tradycyjnej katolickiej rodziny. Taka opinia na temat żłobków, zdaniem internautów, nie pokrywa się z jego poglądami.

- To powinno wylądować w tv pod hasłem "polityka prorodzinna PiS". Wraz z najnowszym zestawieniem w kwestii dzietności i skrajnego ubóstwa, ładnie by się uzupełniło - napisał internauta.

Dzisiaj grzeje:

1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa

- Stwierdzenie o żłobkach to szczyt jakiejś choroby umysłowej, więcej raczej deficytu intelektualnego Szyszki - atakował byłego ministra środowiska inny użytkownik.

- Szyszko, przebiłeś w głupocie Suskiego w tym tygodniu. To duża sztuka - stwierdził komentujący.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się duża zmiana w 500 plus. Niepracujący dostaną mniej pieniędzy, pracujący za to więcej
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

KotMasz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupiliCzytaj dalej

Źródło: Natemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News