Niesamowita tajemnica Jana Pawła II. Nikt o tym nie wiedział przez lata

Niesamowita tajemnica Jana Pawła II. Nikt o tym nie wiedział przez lata Źródło:

Jan Paweł II dla tysięcy ludzi na całym świecie jest wzorem do naśladowania. Pomimo że od jego śmierci minęło już dobrych kilka lat, nadal jest uznawany za światowej sławy autorytet wielu kwestiach. Jednak nawet wśród Polaków są osoby, które bardzo mało wiedzą o jego życiu jeszcze sprzed pontyfikatu.

To, że papież Jan Paweł II był wielkim człowiekiem, nie ulega wątpliwości. Jednak wiążą się z nim równie wielkie tajemnice, o których większość ludzi nie ma bladego pojęcia. Jedna z nich wiąże się z jego narodzinami i nie chodzi tu o aborcję do której była przekonywana matka przyszłego papieża. Chodzi dokładniej o sam czas narodzin Karola Wojtyły, który znalazł odzwierciedlenie w jego życiu wiele lat później.

Jan Paweł II: tajemnica narodzin papieża

Jan Paweł II urodził się 18 maja 1920 roku w Wadowicach, gdzie spędził dużą część swojego życia. W jego rodzinie krążyła anegdota, że Karol Wojtyła przyszedł na świat przy śpiewie litanii ku czci Matki Bożej. Ma to wiele wspólnego z prawdą, ponieważ po godzinie 17 mieszkańcy Wadowic uczestniczyli właśnie w nabożeństwie majowym. Jednak nie to jest rzeczą, która wprawiła w osłupienie tysiące ludzi. Okazało się, że Jan Paweł II został wybrany na papieża o dokładnie tej samej godzinie, o której się narodził. Dla wielu jest to niemożliwe, aby był to zwykły zbieg okoliczności, szczególnie że oba te wydarzenia dzieli ponad 40 lat. - Urodziłem się (...) o tej samej godzinie, o której 58 lat później zostałem wybrany na papieża - wspominał Jan Paweł II. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda zapadł się pod ziemię ze wstydu. Przypomnieli mu „głupie” słowa
  2. Co się dzieje w PiS? Wszystkie spotkania nagle odwołane
  3. Dwie największe przepowiednie w historii są zgodne. KONIEC ŚWIATA za kilka dni
źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News