Zbezcześcili Jana Pawła II! Katolicy wściekli jak nigdy

Zbezcześcili Jana Pawła II! Katolicy wściekli jak nigdy

Papież Jan Paweł II jest postacią podziwianą i szanowaną na całym świecie. W Świnoujściu doszło jednak niestety do zadziwiających katolików zdarzeń, które miały zbezcześcić postać głowy Kościoła. Internet obiegły już nawet wykonane w ich czasie zdjęcia.

Do polskich nabrzeży przybił w ostatnim czasie żaglowiec STS Kruzensztern. Chociaż dla turytów okazał się on nadzwyczajną atrakcją, zachowanie jednego z członków załogi zdecydowanie oburzyło internautów.

Jan Paweł II zbezczeszczony

Mężczyzna opublikował bowiem w sieci zdjęcie, na którym "dusi" popiersie Jana Pawła II. Całość opatrzył także kontrowersyjnym opisem: "Ruscy nie potrafią, tak?". - To musiał być wybryk. Będziemy kontaktować się z kapitanem żaglowca Kruzensztern. Teraz jest to utrudnione ze względu na to, że jednostka jest na morzu - powiedział na temat zachowania marynarza Robert Karelus, pełniący funkcję rzecznika prezydenta miasta. - Ale jednak to się stało. To zostało opublikowane i tak naprawdę przykro jest dla wszystkich. I stronie rosyjskiej i przede wszystkim nam - dodał także przedstawiciel urzędu.

Czy marynarz poniesie konsekwencje?

Kapitan żaglowca przeprosił już za zachowanie jednego z podwładnych. Internauci żądają jednak obecnie m.in. usunięcia mężczyzny z pokładu jednostki. Jan Paweł II popiersie Fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skąd ogromna emerytura Kaczyńskiego? Wiemy dlaczego dostaje więcej od innych Polaków
  2. Afera w UE! Tusk ostro zaatakował Niemcy
  3. Kaczyński ZABRONIŁ Pięcie mówić o kochance?! „Muszę milczeć”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News