Artysta sprofanował pomnik Jana Pawła II! Polacy są wściekli
Wiadomości Pikio - 19 Lipca 2018

Artysta sprofanował pomnik Jana Pawła II! Polacy są wściekli

Jan Paweł II jest jednym z najsłynniejszych Polaków poza granicami naszego kraju. Jak się jednak okazuje, jego postać nie wszędzie spotyka się z należytym szacunkiem. Popularny włoski artysta sprofanował pomnik papieża, czym rozwścieczył tysiące internautów z całego świata.

Artystyczne upamiętnienia Karola Wojtyły odnaleźć możemy obecnie w różnych zakątkach globu. Jan Paweł II był bowiem uwielbiany przez wiernych wywodzących się z różnych krajów oraz kultur, których łączyło jednak przywiązanie do wiary chrześcijańskiej.

Jan Paweł II obiektem niewybrednego żartu

Jak się jednak okazuje, nie wszędzie papież jest wspominany z takim sentymentem i szacunkiem, jak w Polsce. Udowodnił to swym zachowaniem włoski komik, Daniele Fabbri, który opublikował na Facebooku kontrowersyjne zdjęcie. Celebryta pozował przed polskim pomnikiem Jana Pawła II z opuszczonymi spodniami oraz bielizną. Dodał do tego "dowcipny" opis, który także oburzył wściekłych i tak internautów.

Szokujący "dowcip" popularnego włoskiego komika

- Spotkałem na ulicy papieża Wojtyłę i co mam zrobić, nie przywitać się?! - napisał wyraźnie rozbawiony Fabbri. Pod zdjeciem celebryty bardzo szybko pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, które napisali wierni z różnych stron świata. Komik najwyraźniej nie widzi jednak w swym zachowaniu niczego nieodpowiedniego, gdyż fotografia wciąż nie zniknęła z jego profilu. Ostre opinie pod jego adresem także zdają się więc nie kończyć.Jan Paweł II Fot. FacebookChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pawłowicz boi się o własne życie! „Nienawiść, opętanie, zbydlęcenie”
  2. Brudne sekrety Prezydent Chorwacji. Aż trudno uwierzyć, gdy się na nią patrzy
  3. Co tam się stało?! Czołowi politycy wwieźli do Sejmu ludzi W BAGAŻNIKU, wtedy się zaczęło
  4. Dlaczego pies je trawę? Kiedy powinieneś reagować, żeby sobie nie zaszkodził
ZAMIANA
jan_pawel_ii11 szokujących faktów o zamachu na Jana Pawła II [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
jp2_ronald_reaganUnikalne zdjęcia z życia świętego Jana Pawła IICzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News