Wstrząsające słowa wizjonerki. Widziała Jana Pawła II z wężem na ramieniu

Wstrząsające słowa wizjonerki. Widziała Jana Pawła II z wężem na ramieniu

Codziennie na całym świecie dochodzi do objawień i wizji. Podczas gdy wiele z nich może nieść pozytywny przekaz, zdecydowana większość z nich zawiera szokujące obrazy piekła czy końca świata. Tak jest w tej wizji, w której Jan Paweł II znajduje się w piekle.

Niewiele wizji uznawanych jest przez Kościół katolicki za wiarygodne. Prawdą jest jednak, że żyją one swoim własnym życiem niezależnie od tego, co sądzi o nich biskup Rzymu i pracujący dla niego dostojnicy. Jedno z objawień, któremu hierarchowie kościelni nie mogą dać wiary z racji potrzeby utrzymania porządku wśród odwiedzających świątynie, przydarzyło się młodej Ekwadorce, Angelice Elizabeth Zambrano Morze. Dziewczyna przeżyła śmierć kliniczną, a to co zobaczyła w czasie 23 godzin innej świadomości, przeraża. - Pan Jezus powiedział mi, że w Piekle jest wiele znanych ludzi. Zabrał mnie do miejsca, w którym widziałam kobietę otoczoną przez płomienie, bardzo cierpiała i błagała Pana o miłosierdzie. Powiedział mi, że nazywała się Selena i była piosenkarką zastrzeloną w 1995 roku. Uznał, że już za późno na jej zbawienie i nie wysłucha jej próśb - powiedziała mediom dziewczyna.

W wizji znalazł się także Jan Paweł II

Jak wynika z relacji Angelici śmierć kliniczna zaprowadziła ją do spotkania z samym Jezusem Chrystusem. To, co usłyszała od syna Boga, zaszokowało ją. Wśród skazanych na wieczne potępienie znalazł się polski święty papież Jan Paweł II. Według Ekwadorki miał on na sobie węża naszpikowanego kolcami. Dziewczyna w swojej wizji zapytała Jezusa, dlaczego człowiek, o którym słyszała same dobre rzeczy i zawsze wierzyła, że cieszy się życiem wiecznym, znajduje się w tak strasznym miejscu. - Spójrz, ten człowiek to Jan Paweł II. Cierpi, ponieważ nie okazał skruchy i żalu [...] Żaden bałwochwalca, nikt kto jest chciwym kłamcą, nie doświadczy mojego Królestwa. Jan Paweł II mówił wiele rzeczy, ale nigdy nie mówił prawdy. Był chciwcem - opowiedział jej prorok. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Wiek daje się we znaki
  3. Morawiecki WYKORZYSTAŁ chorobę Kaczyńskiego?! Będą DYMISJE
źródło: zjawiskaniewyjasnione.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News