Po spotkaniu z Janem Pawłem II cudownie ozdrowieli. Szczęki opadają od ich niesamowitych historii

Po spotkaniu z Janem Pawłem II cudownie ozdrowieli. Szczęki opadają od ich niesamowitych historii Źródło: Screenshot z youtube.com/Centrum Myśli Jana Pawła II

Jan Paweł II to najpopularniejszy Święty w Polsce. To właśnie do jego oblicza najczęściej modlą się Katolicy, którzy proszą papieża o wstawiennictwo, licząc na rozmaite łaski od Boga. Jak donoszą niektóre źródła, istnieją udokumentowane przypadki cudownych uzdrowień, które wydarzyły się właśnie dzięki ingerencji Świętego.

Jan Paweł II to postać ważna nie tylko dla wierzących, ale przede wszystkim dla Polaków. To właśnie on przyczynił się do upadku komunizmu w Polsce, o czym wiele ludzi pamięta.

Kiedy Śp. Karol Wojtyła zmarł, niemal wszyscy byli przekonani, że już niedługo zostanie on ogłoszony Świętym. Tak też się stało. Jego beatyfikacja i kanonizacja trwały nadzwyczaj krótko, co jest naprawdę niespotykane w Watykanie, gdzie niektórzy Święci na finalizację tego typu procesu czekali nawet 300 lat (jak to było w przypadku choćby Stanisława Papczyńskiego, założyciela zakonu marianów).

Modlitwy do Jana Pawła II, według niektórych osób, są nadzwyczaj skuteczne, co potwierdzają badania lekarskie, którym poddano osoby twierdzące, że Jan Paweł II uleczył ich z choroby. Oto kilka niesamowitych przypadków, które sprawiły, że ludzie zaczęli się nawracać.

Jan Paweł II uzdrawia? Oni twierdzą, że tak. Oto kilka niesamowitych historii, w które aż ciężko uwierzyć

Francuska zakonnica Marie Simon-Pierre zachorowała na chorobę Parkinsona. Jest to dolegliwość, która obecnie dotyka nawet 100 tys. Polaków. Do objawów należy między innymi sztywnienie mięśni, znaczna utrata sprawności fizycznej, a także, co najbardziej charakterystyczne, mimowolne drżenie całego ciała. Kończyny w czasie trwania choroby chyboczą się na tyle mocno, że osoba dotknięta chorobą nie jest w stanie utrzymać szklanki z herbatą - nie mówiąc już o choćby umyciu zębów czy innych podstawowych czynnościach.

Widząc, jak bardzo Marie cierpi, siostry zakonne postanowiły zacząć modlić się do Jana Pawła II. Robiły to bez ustanku - dzień i noc. Nagle 2 czerwca francuska zakonnica poczuła się znacznie lepiej. Tego dnia choroba odeszła w zapomnienie, a Marie mogła cieszyć się pełnią zdrowia.

Aby jednak potwierdzić cud, Marie została przebadana przez neurologa, który opiekował się nią przed i po wykryciu choroby. Stwierdził on, że objawy zniknęły, co było naprawdę niesamowitym dowodem na to, że modlitwy zostały wysłuchane.

To jednak nie jedyny udokumentowany cud Św. Jana Pawła II. Papież wysłuchał także modlitw niejakiej Floribeth Mora Diaz z Kostaryki, u której wykryto tętniaka mózgu. Choroba była w naprawdę zaawansowanym stadium, a sama Floribeth miała siłę jedynie na to, aby leżeć w łóżku. Miała niedowład prawej części ciała i powoli myślami przygotowywała się już na najgorsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

1 maja 2011 w bólu i cierpieniu modliła się do Jana Pawła II prosząc go o siły, bowiem czuła, że nawet leki przeciwbólowe powoli przestają jej pomagać.

Wtem nieoczekiwanie Jan Paweł II objawił jej się i rozkazał wstać, a następnie poprosił, aby udała się do swojego męża. Kobieta posłuchała się Świętego, a wiara natychmiast ją uzdrowiła. Od tamtej pory, według lekarzy, jest w pełni zdrowa.

Badał ją między innymi znany, pracujący w Rzymie neurochirurg Alejandro Vargas Roman, który powiedział wówczas mediom.

 - Z medycznego punktu widzenia nie potrafię tego wyjaśnić. (...) Mogę uwierzyć, że to był cud - powiedział w wywiadzie dla The Telegraph.

Te i inne cuda (a jest ich jeszcze naprawdę długa lista) po raz kolejny zwracają uwagę internautów na kwestię wiary.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Wizje Jackowskiego na 2019 rok porażają. Tragiczne informacje dla milionów Polaków
  4. Bank PKO BP nie stara się tego nagłaśniać. Klientom należą się rekompensaty
  5. Partner Przybylskiej po latach opowiedział o traumie po jej śmierci. Koszmar rodziny i dzieci trwa
  6. Mąż Beaty Szydło jest nauczycielem. Wydało się, co robił w czasie strajku, wielu się to nie spodoba
  7. Siostra Kory po latach przerwała milczenie. Okrucieństwo, które nie mieści się w głowie

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News