Jan Paweł II miał wizję
youtube.com Zjawiska Niewyjaśnione (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)
Irmina Jach - 30 Maja 2020

Jan Paweł II przed laty nagle zalał się łzami. Papież Polak miał porażającą wizję

Jan Paweł II jest wspominany jako człowiek pogodny, wesoły i cechujący się olbrzymim poczuciem humoru. Polacy wspominają bijące od niego ciepło, chęć porozumienia i wspaniały stosunek do dzieci. Niewiele osób wie, że papież miał także drugie, smutniejsze oblicze. Jako głowa kościoła katolickiego zmagał się z licznymi problemami. Jednym z nich było brzemię tajemniczej wizji, która sprawiła, że Jan Paweł II zalał się łzami.

Jan Paweł II miał w 1982 roku, krótko przed kanonizacją ojca Maksymiliana Kolbego, porażającą wizję, o której opowiedział Stefan Budzyński w swojej książce pt. „Dotknięcie Boga". Wydarzenie miało miejsce w prywatnych apartamentach papieża. Stanisław Dziwisz, który pełnił wówczas rolę osobistego sekretarza Jana Pawła II, usłyszał głos Ojca Świętego. Był niezwykle zdziwiony, ponieważ wiedział, że papież przebywa w pokoju samotnie. Nie miał w zwyczaju również modlić się na głos.

Zdjęcie kryje tajemnicęSpojrzał na stare zdjęcie ślubne i dostrzegł porażający szczegół. Każdy, kto go w końcu zobaczy, zalewa się zimnym potemCzytaj dalej

Jan Paweł II miał porażającą wizję

Wchodząc do pokoju Jana Pawła II, sekretarz zobaczył, jak zalany łzami papież prosi o miłosierdzie dla Polski. Opowiedział swojemu pracownikowi o tym, że jego płacz spowodowany jest tym, że widział przerażające rzeczy. Stefan Budzyński uważa, że Ojciec Święty przeżył objawienie Maryjne, podczas którego został poinformowany, jaka przyszłość czeka Polskę. Nie zdradził szczegółów widzenia. Wiemy jednak, że miało ono związek z treścią pewnego tekstu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mycie zębówKobieta nie myła zębów przez 10 lat. Rezultat wprawia w osłupienie, jej dzisiejszy wygląd odbiera mowęCzytaj dalej

To, czego dowiedział się Jan Paweł II, skłoniło go bowiem do ujawnienia "Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej", która jak dotąd pozostawała tajemnicą skrzętnie skrywaną przez Watykan. Papież Pius XII, który jako pierwszy zapoznał się z jej treścią, był przerażony. Postanowił zabezpieczyć tekst i ukryć go w sejfie. Tym samym decyzję o ujawnieniu proroctwa pozostawił swoim następcom. Również papież Jan XXIII podzielił jego zdanie. Stwierdził, że orędzie nie dotyczy jego czasów, a opublikowanie go może spowodować światową panikę.

Również Paweł VI poparł stanowisko swoich poprzedników, postanowił jednak ujawnić część orędzia, wierząc, że przyczyni się ono do zapewnienia pokoju na świecie w czasie kryzysu kubańskiego. Jan Paweł II zapoznał się z proroctwem zaraz po nieudanym ataku zamachowca, Mehmeta Aliego Ağcy. Również uznał, że nie przyszła jeszcze pora na to, by jego treść ujrzała światło dzienne. Zmienił zdanie rok później.

Dzisiaj grzeje:

1. Za plecami Polaków wprowadzono jedną zmianę. Obowiązuje już od poniedziałku, wiele osób może się tęgo zdziwić

2. Pielęgniarka zrobiła zdjęcie dłoni starszej pani. Uwagę zwraca jeden szczegół, prawda powala

Całość tłumaczenia "Tajemnicy Fatimskiej" wydanej przez Jana Pawła II znajduje się we wspomnianej na początku książce. Tematem tekstu jest zagłada, która czeka cały świat. Jej ujawnienie było sprzeciwieniem się samej św. Łucji, która przekazując swoją wizję zaznaczała, że tekst "Trzeciej tajemnicy fatimskiej" jest skierowany wyłącznie do papieży. Tekst przepowiedział między innymi atak na Jana Pawła II z 13 maja 1981 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile godzin powinniśmy spać? Odpowiedź jest różna w zależności od wieku
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowym
  3. Wypadek był bardzo poważny. Polski piłkarz może trafić do więzienia nawet na trzy lata
  4. Media podały smutne informacje. Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie, niebywałe, ile miał lat
  5. Oryginalny przepis na rosół jak u babci. Wiele osób popełnia jeden podstawowy błąd, który psuje cały smak
  6. Każdy kto dużo siedzi w domu, powinien jeść suszone grzyby. Też je tak suszysz jak na zdjęciu?


Mąż gruba żonaPowiedział żonie, że ją zdradza, bo jest za gruba. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób, mąż zapamięta nauczkę do końca życiaCzytaj dalej

Źródło: YouTube/Mały Dziennik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News