Jan Paweł II
Flickr.com Sławek
Konrad Karpiuk - 17 Maja 2020

Tuż przed śmiercią Jan Paweł II wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła. Mało kto pamięta, jakie miała znaczenie

Jan Paweł II przed śmiercią miał wyjawić jedną z największych tajemnic kościoła. Dotyczyły one słynnych objawień w Fatimie, które miały przepowiedzieć dalsze losy świata. Tajemnice były trzy, dwie z nich zostały ujawnione 24 lata po objawieniach. Papież Polak, gdy był u kresu swojej drogi, zdecydował wyjawić treść trzeciej tajemnicy, która miała przepowiedzieć przyszłość ludzkości.

Gdy Jan Paweł II zdradził treść trzeciej tajemnicy fatimskiej, wiele osób nie dowierzało. Pojawiały się głosy, że to nie wszystko, co papież wie, a tajemnica jest znacznie bardziej rozbudowana. Kościół zaprzeczył tym pogłoskom, twierdząc, że powiedziano już wszystko. Podkreślono jednak, że prorocka misja Fatimy się jeszcze nie zakończyła.

Jan Paweł II zdradził wielką tajemnicę kościoła

Sama Łucja twierdziła, że proroctwo fatimskie cały czas się spełnia, a my będziemy stopniowo obserwować, jak będzie zmieniał się świat. Tajemnica została ujawniona w 2000 roku. Wtedy zapowiedziano, że papież wraz ze świtą zostanie zaatakowany w drodze na nieznaną górę, na której szczycie stoi drewniany krzyż. Miał zostać zabity bagnetami i rozstrzelany.

Elżbieta Jaworowicz sekret pięknaElżbieta Jaworowicz zdradziła swój sekret na piękny wygląd mimo wieku. Ciężko uwierzyć, ile ma już latCzytaj dalej

To jednak tylko część przepowiedni. Wiele osób uważa, że ten element układanki znalazł swoje odbicie w rzeczywistości, a był nim zamach na Jana Pawła II w 1981 roku. Jednakże koleje elementy przepowiedni dotyczą dużo bardziej niepokojących zdarzeń. Na świat ma spaść cała fala kataklizmów.

Przerażająca przepowiednia z Fatimy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta szokuje swoim kontrowersyjnym wyglądemNiewiarygodne, co kobieta zrobiła ze swoim ciałem. Jej talię można objąć jedną ręką, zdjęcia powalająCzytaj dalej

Według przepowiedni Łucji na Dalekim Wschodzie ma rozpocząć się wojna między Rosją a Chinami. Po dwóch latach strona chińska miałaby wygrać i zdobyć tym samym hegemonię w Azji. W międzyczasie miałoby dojść do katastrofy w Ameryce Południowej i Północnej. Powodem byłby meteoryt, który miał spaść na Morze Karaibskie.

Dzisiaj grzeje:

1. Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

2. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Razem z Jackiem dawno nie byli tak szczęśliwi

W tym czasie w Europie miałby nastąpić kolejny konflikt zbrojny, rozpoczęty ponownie przez atak Niemców na Polskę. Jak mówi przepowiednia, Polska dzięki zawierzeniu Matce Boskiej miałaby wygrać konflikt zbrojny. Większość krajów upadłaby, a Polska stałaby się ostoją wiary i cywilizacji. Wydarzenie to zostałoby nazywane "drugim Potopem". Nie wiadomo jednak, ile jest prawdy w przepowiedni Łucji, być może dowiemy się tego wraz z upływem czasu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Meżczyzna znęcał się nad swoim psem. Policji tłumaczył, że chciał mu ulżyć w cierpieniu
  3. Kamil Stoch przerwał milczenie. Nagle powiedział, co zamierza robić na emeryturze. Niebywałe wyznanie
  4. Przełom w walce z koronawirusem? Naukowcy w końcu dostali zielone światło, rozpoczęli nowy etap
  5. Skandal w TVP, fani Eurowizji są wściekli. Ocenzurowano wybrane fragmenty, przecieramy oczy ze zdumienia
  6. Marek Niedźwiecki nie mógł wytrzymać, skomentował sytuację Radiowej Trójki. Mocne słowa
  7. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz

KociakMama porzuciła kociaka z powodu dziwnego pyszczka. Dziś jest gwiazdą internetu, sama słodyczCzytaj dalej

Źródło: VOD PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News