"Znakomity następca Karola Wojtyły". Hoser odleciał, porównał Jędraszewskiego do papieża

"Znakomity następca Karola Wojtyły". Hoser odleciał, porównał Jędraszewskiego do papieża Źródło: YouTube - Salve TV

Jan Paweł II zdaniem jednego z polskich hierarchów doczekał się godnego następcy. Co ciekawe, chodzi o duchownego, który ostatnio wywoływał mnóstwo kontrowersji, a więc o Marka Jędraszewskiego. Ta opinia jest bardzo kontrowersyjna.

Jan Paweł II zdecydowanie może zostać uznany za jednego z najwybitniejszych kapłanów w historii. Jego osiągnięcia dla Kościoła są bardzo liczne, a ludzie twierdzą, że miano świętego w jego wypadku jest absolutnie zasłużone. Co ciekawe, jeden z polskich duchownych twierdzi, że pojawił się mężczyzna, który może niebawem nawiązać do sukcesów byłego papieża.

Okazuje się, że arcybiskup Henryk Hoser uważa, że Marek Jędraszewski może być świetnym następcą wielkiego polskiego kapłana, jakim był Jan Paweł II. Wiele osób nie potrafi zrozumieć intencji papieskiego wizytatora, który postanowił opowiedzieć się po stronie arcybiskupa. Marek Jędraszewski doprowadził kilkanaście dni temu do ogromnego skandalu.

Jan Paweł II był wybitnym papieżem

- Z perspektywy Medjugorje śledzę walki o prawdę w naszej Ojczyźnie i modlitwą wspieram znakomitego następcę Karola Wojtyły na urzędzie biskupim Krakowa. Gratuluję odwagi, tej parezji, nieodłącznej od misji następcy Apostołów: Mt 5,11. W Twojej postawie znajdują się odwołania do uczynków miłosierdzia względem duszy, począwszy od pierwszego: grzeszących upominać - pisze biskup Henryk Hoser w otwartym liście do Marka Jędraszewskiego.

Henryk Hoser znajduje się w Medjugorje, gdzie pełni swoją posługę. Pomimo nieobecności w Polsce biskup doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaka sytuacja panuje obecnie w kraju. Postanowił on jednoznacznie opowiedzieć się po stronie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który niedawno porównał homoseksualistów do "zarazy".

Jan Paweł II cieszy się wielkim szacunkiem na całym świecie

- Z perspektywy Medjugorje śledzę walki o prawdę w naszej Ojczyźnie i modlitwą wspieram znakomitego następcę Karola Wojtyły na urzędzie biskupim Krakowa. Gratuluję odwagi, tej parezji, nieodłącznej od misji następcy Apostołów: Mt 5,11. W Twojej postawie znajdują się odwołania do uczynków miłosierdzia względem duszy, począwszy od pierwszego: grzeszących upominać - dodaje w liście Henryk Hoser.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Coraz więcej osób pisze, że takie zachowanie nie powinno być tolerowane, a Marek Jędraszewski oraz popierający go głośno księża powinni jak najszybciej usłyszeć reprymendę od swoich przełożonych. Na to się jednak nie zanosi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News