Jan Rodzinka nie żyje
Pikio.pl
Sara Osiecka - 13 Kwietnia 2019

Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan

Jan zmarł zdecydowanie zbyt wcześnie. Mężczyzna był ważny dla całej miejscowości, w której cieszył się szacunkiem mieszkańców. Wszyscy są głęboko poruszeni.

Jan Rodzinka cieszył ogromnym uznaniem wśród wszystkich mieszkańców swojej miejscowości. Zapamiętają go jako serdecznego, oddanego człowieka. Jego śmierć na wszystkich odcisnęła bolesne piętno. Nadal nie mogą pogodzić się z tragedią.

krzysztof jackowski nie trafił z przepowiedniąFatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczachCzytaj dalej

Jan Rodzinka odszedł. Był bardzo ważny dla całej lokalnej społeczności

Portal Teraz Krosno przekazał tragiczną informację. 13 kwietnia odszedł Jan Rodzinka, ceniony radny, zasiadający w Radzie Gminy Chorkówka. Mężczyzna odszedł w wieku 44 lat.

Od zawsze był bardzo zaangażowany w życie gminy i jego mieszkańców. Gdy tylko mógł, pomagał i brał udział w najważniejszych wydarzeniach. Jeszcze w marcu brał udział w IV Biegu i Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych i Mistrzostwach Polskich Służb Mundurowych.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, a Jan Rodzinka zdobył trzecie miejsce w kategorii mężczyzn w wieku od 20 do 49 lat. To bardzo imponujący wynik, którego wszyscy serdecznie mu gratulowali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

lidlLidl ogłosił sensacyjne promocje na Wielkanoc. Dzikie tłumy walą do sklepówCzytaj dalej

Innym ważnym projektem, w jaki radny był zaangażowany, to remont i modernizacja budynku Stowarzyszenia Forum Inicjatyw Społecznych w Zręcinie. Było to pokaźne przedsięwzięcie, które zajmowało bardzo dużo pracy, jednak rezultaty są zachwycające. Każde pomieszczenie stało się przyjazne i funkcjonalne, a przy tym bardzo estetyczne.

Śmierć mężczyzny to ogromny cios dla mieszkańców. Ciągle nie mogą się pogodzić ze stratą

Prywatnie działacz pasjonował się sportem. Zawsze brał udział w biegach organizowanych przez gminę, sporo jeździł na rowerze, a jego wyczyny zostały nagrodzone na XVII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza w lutym bieżącego roku. Został wyróżniony w kategorii "Najpopularniejszy sportowiec" jako zawodnik Klubu Biegacza Athletic Zręcin.

Mieszkańcy są bardzo poruszeni stratą tak wspaniałego człowieka, jakim był dla nich Jan Rodzinka. Wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, że randy umarł w tak młodym wieku.

- Nie wiem co napisać. Jeszcze w marcu biegaliśmy razem w Zręcinie na biegu Wyklętych. Spokój jego duszy - napisał internauta.

- Straszne, brak słów. Spoczywaj w pokoju - dodał kolejny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Goran Bregovic ma trzy PIĘKNE córki. Każda wyznaje inną religię
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Źródło: Teraz Krosno

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News